Menu Forum

Euroline - bungalov 1271

(sk & cz)
11. okt 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
matolanza
Registroval sa 12. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
matolanza
Registroval sa 12. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Senica.
 Prosím Vás stavia niekto, alebo nepoznate niekoho kto stavia od euroline - bungalov 1271. Ďakujem veľmi pekne
http://www.eurolineslovakia.sk/sk/projekty/rodinne-domy/detail-domu/RD-Bungalov-1272.html#
13. aug 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
24. okt 2012 o 00:49 • brigith
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
Registroval sa 11. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Topoľčany.
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
Registroval sa 11. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 2 príspevky. Okres Topoľčany.
 zdravim, neviem ci je to este aktualne ale my sme zacali stavat ten to dom min rok. V akom ste stadium vystavby Vy?
26. dec 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lula26
1
Registrovala sa 27. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok.
fotoportrét
fotoportrét
lula26
1
Registrovala sa 27. októbra 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok.
 @tomkuc pozdravujem. Aj my chceme stavať tento dom. Aké máte skúsenosti a ako ste ďaleko. My ho chceme stavať z porobetónu. Vy ako?
2. feb 2014 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
janulikk
2
Registroval sa 6. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 767 príspevkov. Má 2 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
janulikk
2
Registroval sa 6. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 767 príspevkov. Má 2 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 na mape realizovaných stavieb je minimálne v Jaslovských Bohuniciach emoticon
od Senice na skok emoticon
2. feb 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
fotoportrét
fotoportrét
tomkuc
 @lula26 zdravim, mame hotovu hrubu stavbu, pod strechou, bez okien. Staviame z tehly, chceli sme vediet a vidiet nazivo dispozicne riesenie a nastastie sme nasli uz zabyvany tento isty dom v Alzbetinom Dvore. Po navsteve len kratko, waw! Tak a nijak inak.
2. feb 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
momiraj
Registroval sa 8. decembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
momiraj
Registroval sa 8. decembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Malacky.
 Zdravím, trochu to tu skusim oživiť, rozhodol som sa stavať bungalov 1271 s garažou nemáte nehodou foto dokončeného domu alebo pár foto zo stavby , alebo aspoň zopár dobrých skuseností a rád?
Dakujem za info
1. sep 2017 o 02:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
timike55
Registrovala sa 14. júla 2016 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 10 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
timike55
Registrovala sa 14. júla 2016 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 10 príspevkov. Okres Košice.
 Dobrý deň aj ja by som mala záujem my tento rok chceme stihnúť základy a od dalšieho roka na jar hrubú stavbu. Tiež by som chcela vidieť nejaké foto prípadne rady emoticon Dakujem
11. okt o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to