Drevostavby Bruno - skúsenosti

Staval niekto s firmou Drevostavby Bruno? Aké máte skúsenosti?
Odpovedať
@milos1111 vyzerá že nikto nič aj mňa by to zaujímalo
Odpovedať
@martinmezgo videl som uz ich dom, nie som odbornik, vyzeralo to v pohode aj ceny fajn, ale najlepsie keby sa vyjadril niekto kto v ich dome byva, ake ma skusenosti. Ja zatial len hladam pozemok, ale je to bieda.
Odpovedať
@milos1111 No ja som písal tiež na fórum a nik sa nevyjadril tak neviem . Pozemok v akej lokalite ?
Odpovedať
@martinmezgo medzi ZV a BB
Odpovedať
Dobrý deň , Až neskôr som si všimol vás komentár ... drevostavby Bruno nám stavili dom začali v auguste 2018 a skončili november, výstavba 3 mesiace ,kým sa v dome nekúrilo von bolo -12 a v dome plus 10 zatiaľ bez vonkajšieho zateplenia .. a keď sme už začali kúriť tak v úplnej pohode sme mali nastavené na 19stuponov a mohli sme sa v zime dnu pohybovať len v krátkom tričku . To sú moje postrehy ktoré myslím pomôžu. spĺňa všetky certifikáty či už tepelne alebo energetické ... stavbu stien sme dôkladne pozorovali pýtali sa vždy boli ochotny nám všetko vysvetlit , mame väčší dom cca 130m2 obytnej plochy na kurenie sme volili tepelne čerpadlo všade podlahové kurenie . Al by ste mali akékoľvek otázky rad odpoviem . Vyberali sme z množstva firiem ale neľutujem že sme sa rozhodli práve pre Dervostavby Bruno . Či už to bola komunikácia s firmou alebo čokoľvek čo sme potrebovali v ranči stavby vysli nám vždy v ústrety .
Odpovedať
@dominik222 ahoj, chcel by som stavať s Brunom drevodom, mohol by som vidieť Tvoj dom a vyzvedieť o firme Bruno? Ja som západ Slovenska od Skalice. Potrebujem viac info o tejto firme. Dík. jurkojan
Odpovedať
@dominik222 1 príspevok v deň registrácie... Aspoň album si založ ak chceš aby to bolo uveriteľné
Odpovedať
@peter977 chceli ste reakciu , pýtali ste sa či niekto stavall s tou firmou ... kľudne môžte prísť poozriet dom kedykoľvek budem ochotny , môžte sa má popýtať co potrebujete vedieť alebo Vám pošlem foto do správy ale nie som povinný tu zverejňovať akékoľvek fotky .
Odpovedať
@jurkojan ahoj jasne kľudne zodpoviem rad akékoľvek otázky pripadne pošlem foto . Dom mame na Liptove tak ak budeš mat cestu okolo kľudne príď pozrieť
Odpovedať
aké sú? dodržiavanie stanovených termínov, dohodnuté platby serioznosť montážne skupiny (pracanti) pracovné postupy kvalita prevedenia na Liptov sa teraz tak skoro nedostanem Ď.
Odpovedať
@jurkojan ahoj čo sa týka dodržania termínov s tým sme nemali žiadny problém nakoľko výstavba nášho domu bola vopred naplánovaná a myslím, že oni ako firma si vedia rozdeliť čas na stavbu domu. Čo s stKalo platieb myslím že to je na každom klientovi individuálne ako sa dohodnú my sme sa dohodli ak nám vyhovovalo a nebol s ničím problém, ani čo sa tykalo platieb záloh a všetkých financií to asi posudzujú individuálne s každým zákazníkom . Montážne skupiny čo sme boli prekvapený na každú časť domu alebo taký majú svoju skupinu takze na zakaldovku , hrubú stavbu , okna a potom už vida elektrika kurenie , holodom , na výstavbe sa vystriedali v podstate 3 skupiny ktorý si urobili svoju robotu a pokračovali ďalej na inú stavbu plus ako som spomínala vodar elektrikár s ktorým sme an my vždy si všetko prešli komunikovali . Myslím te komunikáciu majú sa skvelej úrovni a vždy sa dalo niečo pozmeniť dohodnúť . A čo sa týka kvality však na ich stránke je všetko popísané . Ja ako lajik som sa tiež na všetko pýtal študoval som si čo mi nebolo jasne som sa pýtal priamo na stavbe chodil som tam takmer denno denne . Ono je to ťažko tak keď je to len moja skúsenosť asi by som odporúčal dohodnúť si stretko s firmou a ako sa povie prvé zdanie neklame . My sme spokojní
Odpovedať
ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@dominik222 Ahojky, nasla som tento komentar k teme stavby firmy Bruno, my by sme radi stavali, odkial ste, ak by sa dalo pozriet na stavbu, my sme z vychodu...
Odpovedať
@afibenka 4 správy nad tou Vašou to @dominik222 písal. Je z Liptova.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Mám od bruna dom, dal som si len hrubú stavbu ostatok všetko robím sám. Ináč sú šikovný cca mesiac to trvalo kým to postavili.
Odpovedať
Profilova fotka
@dominik222 pozdravujem a reahujem na Vas komentar na drevostavby Bruno, myslim, ze aj my mozeme potvrdit, ze su velmi ochotni a ustretovi, nech im to vydrzi i nadalej. My sa chystame este len stavat, projekt je hotovy, cakame na SP a aj my sme si vybrali tepelne cerpadlo. Prosim viete mi napisat alebo poslat na mail foto ako to cerpadlo vyzera, kolko miesta v TM zaberie, ci je hlucne a tak. Budem vdačna, dakujem velmi pekne
Odpovedať
@afibenka pisem ss
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
@dominik222 Dobrý deň čítala som že ste stavali s firmou drevostavby BRUNO a ste z Liptova rada by som sa s Vami stretla. Ďakujem
Odpovedať
Neviete náhodou akú cenu cca ponúkajú za základovú dosku ? cca(125m) Ďakujem..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
😉 @milos1111 my sme stavali domček a vdaka firme DREVODOMY BRUNO, sme nesmierne šťastní a spokojní, že sme sa rozhodli práve pre túto firmu. Ustretovosť, profesionalita, ľudskosť sú najväčšie atrbibúty, ktoré popisujú túto fimu a jej členov. MAX SPOKOJNOSŤ, nádherný domček, nádherné bývanie, proste TOP dávame 11 z 10 😉 Chalani sú naj 😄 a keby že zase staviame domček, tak jedine cez DREVODOMY BRUNO <3 ODPORÚČAME
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?