Drevodom Zvolen vs. Prodom? - Skúsenosti?

Ahojte, rozmýšľame nad tým, že by sme si dali postaviť drevodom. Otázkou je, že akú firmu by sme si na to zavolali. Keď sme si preštudovali viacero firiem, začali sme uvažovať nad Drevodom Zvolen alebo nad Prodom spol. s.r.o. Máte niekto s nimi skúsenosť? Myslím tým, aj čo sa týka kvality, ceny, rýchlosť stavby poprípade komunikáciu... Budem rád za všetky dotazy.
Odpovedať
Z týchto dvoch firiem, by som si vybrala skôr Drevodom Zvolen. Má viacero veľmi dobrých recenzií a známa má robený dom cez nich a vravela, že je maximálne spokojná. Aj s cenou aj veľmi si chválila komunikáciu s nimi.
Odpovedať
@sofiab11 ďakujem veľmi pekne za názor. Čítal som presne viacero takých recenzií na nich, aj som s nimi predčasne komunikoval a máte pravdu. Veľmi dobrá komunikácia už teraz. Dokonca som čítal, že majú teraz nejakú zľavu počas leta na vyrobno-montaznu dokumentáciu, aj statické výpočty a posudky, a to úplne zdarma. A s tým som sa teda ešte pri nikom inom nestretol. Tak viac si ma získal Drevodom Zvolen.
Odpovedať
@michal366 som veľmi rada, že som vám pomohla. Prajem len dobré rozhodnutie a nech sa vám dobre býva.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?