Drevodom firma

Profilova fotka
Dobrý večer neviete nám poradiť niekoho nejakú firmu kto robí montované domy v okoli Trnavy? Ďakujeme
Odpovedať
@virnik27 drachsi vedsia robis ucitela slov.jazyka?
Odpovedať
@trixo febe sa asi zaplietli prsty na mobile, čo je vedsia?
Odpovedať
Profilova fotka
Chces firmu len z okolia? Lebo nam dom stavala firma Kontrakting a teda, ja nemozem pol slova povedat. Vsetko je na poriadku, dom stoji, vsetko je jak ma. Davali sme si montovany aby to ani dlho netrvalo 🙂
Odpovedať
chlapi nehadajte sa na somarinach ci vadsia ci vacsia ci ako sa to pise je uplne jedno presne ako ci sa pise jezis, alebo jezys vzdy to bude iba myticka postava naboz. fanatikov, comu ludia veria do dnes skor sranda je ze sialenci zo slov. jazyka sa zaoberaju somarinou ci 2+2 su 3 alebo 2+2 je 5 a spravna odpved je pritom 2+2 su 4 !!! a toto je podstata veci, na to uz prisiel V. Burian v 30 rokoch min. stor. vo filme " U pokladny stal" mne aspon ako matematikovy je u prdele jedno ci niekde nadrbem dva alebo dve kubuky betonu, zaklad je nech to drzi ako to ma byt !!! toto neni stranka slov. jazykovedneho ustavu, ja osbobne som cital , ze je to stranka o stavani !!! jazyzykovedcom ak uz nemaju cim agumentovat odporucam sa presmerovat na stranku SAV o spisovnom jazyku tam im poradia spisovne ako sa stavia dom, ci im drbne na hlavu je uz nepodstatne, ale podstatne je, ze ho budu mat postaveny spravne spisovne !!! 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
@kavar 2+2=4 len v desiatkovej sústave, no dnes prevláda digitálna sústava, ktorá pozná len nuly a jednotky, spočítaj 2 nuly s dvoma nulami, aký je výsledok?
Odpovedať
@duzu ja o voze ty o koze, ale nevadi aj tak sa da aj ta sa da 🙂
Odpovedať
@michal_kabat z akého dôvodu ste sa rozhodli pre drevodom? Cena, rýchlosť alebo niečo iné ?
Odpovedať
Nemusis hladat firmu z okolia. Nemaju problem stavat kdekolvek. Uz 3-4 mesiace (po zakladovej doske) mozes byvat. Bav sa s ludmi co ho realne maju, nie s miestnymi expertami na vsetko.
Odpovedať
Profilova fotka
@karoli12 rýchlosť a cena
Odpovedať
@michal_kabat tak to by som urcite netvrdil, rychlost to mozno ale cena to urcite nie, mam s tym svoje skusenosti
Odpovedať
@michal_kabat ja by som drevodom nechcel aj keby bol skutočne tak výhodný ako si niektorí myslia ale pravda je niekde inde...susedia majú a jedného vyšiel viac ako moj murovany a další je na tom cca ako ja s murovaným a len o 3 mesiace ho mal skôr hotový takže tie 3 mesiace by mi isto nestali za to aby som býval cely život v paprndekli a to som si velice malo veci robil skutočnou svojpomocou na väčšinu sme si volali majstrov...aku predstavu máte o cene pri drevodome ? Koľko m2, aké materiály, aký typ domu? A hlavne drevodom je nie zrovna moc likvidná záležitosť do budúcna...oveľa skôr pochodite pri prípadnom predaji s murovaným domom.
Odpovedať
@kavar Jezis myticka postava.... sa cudujem, ze veris tomu co si napisal.
Odpovedať
Článok sa načítava...
dnes uz nie je problem dohodnut sa pomaly s akoukolvek firmou, myslim, ze nezalezi na tom odkial je, aspon teda z vlastnej skusenosti co mozem povedat 🙂 @karoli12 toto je velmi o preferenciach, kazdemu vyhovuje nieco ine a to, ze tebe vyhovuje murovany je tvoj nazor, len niekomu nemusi 🙂 budes prekvapeny za par rokov ked sa prave tychto domov bude vela stavat 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?