DATAD, Druha developerska, s.r.o. TOPOLCANY - REALNE SKUSENOSTI !!!

Dobry vecer, rad by som sa podelil o REALNE skusenosti so spolocnostami DATAD Topolcany a spolocnostou Druha developerska, s.r.o. TOPOLCANY. Tuto diskusiu zakladam za ucelom informovania potencialnych klientov uvedenych spolocnosti. Rad poskytnem realne a pravdive skutocnosti ohladom realizacie Montovaneho drevodomu, praktikami, dodrziavanim stavebnych postupov a STN a najma pristupom spominanych firiem k rieseniu nedostatkov na stavbe.
Odpovedať
1. Zhrniem to takto : cca. 90.000 EUR za odflaknutu hrubu stavbu bez kompletnych stavebnych vyplni.... 2. Cca. 18 mesiacov absolutnej ignoracie zo strany zhotovitela k vyrieseniu problemov 3. Nepreinvestovane fin. prostriedky odmietaju uznat. 4. Hrube porusenie STN 5. Odstupenie od zmluvy 6. Pravnou cestou riesenie opravnenych pravnych narokov na exekucny sud....
Odpovedať
Vsetky tvrdenia viem podlozit fotodokumentaciou, vyzvou na odstranie vad diela, vyzvou na uhradu dlhu pred zalobou a samozrejme aj samotnym podanym na exekucny sud.
Odpovedať
Tato vyzva nie je urcena iba NOVYM "potencialnym" klientom uvedenych firiem, ale aj ku klientom, u ktorych prebieha vystavba montovaneho domu. Na 90% je vystavba ako aj u nas je v rozpore so zasadnymi Slovenskymi technickymi normami na vsetkych urovniach. A u klientov, ktori uz stavbu prebrali od zhotovitela je kvalita prevedenia taktiez minimalne "vhodna k odbornemu presetreniu".....
Odpovedať
Kolega s nimi staval pred cca tromi rokmi, ja som rok pred ním dostaval takisto montovaný dom ale zo SIP panelov (Goldhouse) takže som mohol porovnávať. Kolegovi nalepili krivo obkladačky, majstra vyhnal preč. Pripadalo mu to tak, že koho nájdu toho pošlú. Dodržanie termínov bol neznámy pojem. Prišiel na stavbu a rámy nových okien zašpinené od stavebného materiálu, musel si to sám čistiť. Dom bol hotový až na fasádu, rok sa s nimi naťahoval, napokon to dal na FB. Až potom mu to dokončili pod podmienkou, že to dá preč z FB. Samozrejme peniaze nechceli vrátiť. Dojem si sprav vlastný...
Odpovedať
@zdenkonr
Odpovedať
Asi na podobne firmy nic ine ako negativna reklama neplati. Bohuzial, zastupcovia spominanych firiem maju dojem, ze sa da donekonecna ututlavat ich "sposob prace", nedodrziavanie zakladnych predpisov a STN....
Odpovedať
Ak by mal niekto z potencialnych klientov zaujem, rad sa podelim o detaily, aby sa velkym oblukom vyhybali spominanym "odbornikom". Prave dnes som realizoval dodatocnu injektaz zakladov, nakolko "majstri" a "stavebny dozor", akosi neruby citali vykres od projektovej dokumentacie.... To si myslim, ze svedci o vsetkom....
Odpovedať
Ak by niekto zvazoval vystavbu domu s uvedenymi spolocnostami a mal zaujem o realne skusenosti, rad sa podelim spolu s detailami a fotodokumentaciu. Nas ta "spolupraca" stala 90 tis.€, odflaknuta robota a sudny spor.....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Mam aktualne info ohladom obchodnych "praktiv" spolocnosti Druha developerska/ DATAD. VSETKYCH POTENCIALNYCH ZAUJEMCOV O DREVODOM MOZEM UVIEST DO REALITY. Rad sa podelim o vsetky info ohladom uvedenych spolocnosti, podam realne info o exekuciach vedenych voci p. Chabronovi a o ostatnych aktivitach....
Odpovedať
DATAD, pod "zastierkou" p. Chabrona, Druhej developerskej a od roku 2024 pod firmou Druha stavebna svoj nekale aktivity. A vsetko pod "znackou" jeho "spolupachatela" p. "chytreho" Daska (DATAD). Firma Druha devepolerska, ktora vystupovala na zmluvach ako dodavatel realizacii montovanych domov ma niekolko platnych exekucii a v decembri 2023 previedla/ predala svoj kmenovy majetok, aby sa snazila vyhnut platnym exekuciam, ktore su vedene voci p. Chabronovi a spolocnosti Druha developerska, pod hlavickou, ktorej uzatvarali pani Chabron a Dasko Zmluvy o dielo. Nakolko na osobu p. Chabrona je vedenych viacero exekucii, zacal uzatvarat zmluvy na staronovu spolocnost Druha stavebna za ucelom vyhnutia sa pivinnostiam z platnych exekucnych titulov. Ako priklad uvadzam exekucie voci zdravotnej poistovni, socialnej poistovni a firme MS PLAST, pripadne spolocnosti PATRIOT GROUP. KTO MA ZAUJEM, RAD POSKYTNEM BLIZSIE INFO.
Odpovedať
Vsetky info poskytnem na emailovej adrese grofmontechristo@gmail.com Viem poskytnut vsetky informacie ohladom exekucii voci p. Chabronovi / Druha developerska aj prebiehajuce sudne spory a zaloby voci jeho osobe. Od roku 2024 vystupuje ako zastupca zhotovitela pod firmou Druha stavebna, s.r.o..... Ruky prec od tejto bandy, ktoru marketingovo a ako sprostredkovatel "zastresuje" p. Dasko a firma DATAD.
Odpovedať
V spolupraci s nasimi pravnymi zastupami je pripravene trestne oznamenie na obidvoch spominanych panov.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?