Býva niekto v bungalove 567?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
ma niekto skusenosti s bungalovom 567 z eurol.?byvate niekto v nom?
Odpovedať
to dobru: Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat, kde máte domeček postavený a zda by nebylo možno si ho prohlédnout. moc děkuji
Odpovedať
kolik se protopí v bungalovu 576 elektřinou za rok, mám na mysli topení jenom elektřinou když se nepoužívá krb atd. a celkovou spotřebu proudu aspoň zhruba díky
Odpovedať
To nepovím,my topíme plynem,teda převážně krbem a teď nám budou vracet,protopili jsme shruba za 17,tis,ale plyn.verunko,bydlím okres Hodonín
Odpovedať
to dobru: Dobrý den, děkuji za odpověď. Poprosila bych Vás o bližší info o ceně domu kolik za hrubou stavbu atd. jak jste se na stavbě podíleli vy nebo dělala vše firma? Projekt jste měli koupený od Eurolinu nebo jste nechávali sami zpracovat? Moc děkuji
Odpovedať
verunka 01,hrubá stavba nás vyšla asi 750 tis. stavěli jsme svépomocí a jeden šikovný zedník.Plány jsmesi nechali vypracovat u projektanta.....
Odpovedať
pre dobru: dnes som tu prvý krát, ale pozrela som si vaše fotky z domčeka. máte to krásne zariadené. aj my chceme tento domček stavať a presne takto si ho predstavujem. akurát ten náš by mal mať aj garáž.
Odpovedať
dobru, 750 je dobra cena. Znamena to dom pod strechou a s oknami???
Odpovedať
dobru chcem sa spýtať, tu dvojgaráž máte mimo domčeka - lebo na foto ju nie je vidieť. my by sme chceli garáž pristavať k domu. a ešte ďalšia otázka, v ktorej z tých izieb máte spálňu? ja by som chcela aby spálňa bola tá najmenšia miestnosť (9m2), myslím že stačí posteľ, nočné stolíky a komoda na prádlo - myslíte že by to šlo? a v tej izbe čo je druhá v poradí menšia by som chcela aby bol šatník, a v podstate miestnosť na šitie, žehlenie a tak... Nevidela som ten dom v reále len fotky, al my sme iba traja, tak si myslím že v pohode sa pomestíme. "na upratovanie to bude až, až..." Len aby už ten náš domček bol.
Odpovedať
ryja,ložnici máme vedle koupelny,máme tam i malou šatnu,spojením těch dvou vestavných skříní....oni ty místnosti vypadají hodně podobně a ni moc nejde poznat která je menší,páč oni jsou všechny malinkaté(ale stačí)i na úklid.Napadlo nás udělat z těch pokojíkú jeden větší,ale jsme rádi,že kluci jsou každý zvlášť.
Odpovedať
ten domeček vypadávětší s tou garáží,už jsem pár viděla,nám to bohužel už místo nedovolilo,ale i tak máme tam vše přes kola,saně,bedýnky....pong,nářadí,takže takový bordel...
Odpovedať
dobru ďakujem za odpoveď. S tou šatnou je to dobrý nápad, hodný pouvažovania. Potom by z tej najmenšej izby mohla byt pracovňa a zároveň priležitostná hosťovská - no uvidíme. Ale to je ešte ďaleká budúcnosť. Inak nebudeme meniť dispozíciu, akurát sa nám nepozdáva umiestnenie kotla. A tiež nechceme zvýšený strop- zbytočne by sme to vytápali. Je to super, keď to človek vidí hotové, hoci to je len na fotkách - tie vaše ma dostali. Dúfam, že nájdeme niekde v okolí tento domček postavený a budeme si ho môcť pozrieť aj v reáli.
Odpovedať
Dobry den, s manzelom sme takmer rozhodnutí pre stavbu tohto domceka 567. Kedze mame dve deti, tak zvazujeme, ze dom predlzime asi o 1 meter. Taktiez rozmyslame, ci bude montovany alebo postaveny z ytongu. Velmi by nam pomohlo vidiet tento domcek -nazivo, aby sme mali predstavu o jeho velkosti. Ak by sa nasiel niekto ochotny, komu by nevadilo ;-) , keby sme si domcek pozreli, budeme velmi vdacní. Velmi pekne dakujem. Maja
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
for majkaa76....my sme z okresu pezinok...byvame od aprila....
Odpovedať
to ryja.Máme betonové stropy a kotel,tedy technickou místnost máme na půdě.moc se hodí další úložný prostor,v předsíni moc místa není.Majkaa,ten metr naví nebude k zahození... ;-)
Odpovedať
Ahoj, chci se zeptat, kolik zhruba vyjde střecha na tento bungalow. Stačí plus mínus. Díky moc :-)
Odpovedať
mate niekto v tomto bungalove tramove stropy? ako ste zateplovali - teda hrubka izolacie ma zaujima ale tiez postup by bodol
Odpovedať
a este -stavia alebo ma postaveny tento dom niekto v okoli MI, TV, VT, KE?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek a mám prosbu :-) , nevíte , staví - li někdo ve východních čechách nějaký z těchto bungalovů? B 567, B 666 od Euroline? Chtěli bysme je vidět v reálu nejen na papíře ... ;-) Dííííky.
Odpovedať
Pozdravujem všetkých už stavebníkov ako aj budúcich stavebníkov tohoto milého domčeka. RD finančne nenáročný uspokojí skutočne 4 čl. rodinku. Ja si ho spolu s manželkou staviam na dôchodok v jednej malebnej dedinke pri Leviciach. Zatiaľ to ide, na jeseň chceme bývať. Alexander
Odpovedať
Alexander, tak to vám závidíme, že ho už máte v takomto štádiu :-) . Vyzerá perfektne. Aj nás tento domček úplne dostal. My však s jeho stavbou -ak pôjde všetko podľa plánu-začíname až v máji. Držíme vám palce, aby sa vám ho podarilo dokončiť tak ako plánujete a dúfame, že pridáš ďalšie fotky.
Odpovedať
alexander, a este som sa chcela spýtať, či ste niečo na tom dome menili, alebo staviate presne podľa projektu?
Odpovedať
Trochu sme sa vymkli z projektu a to v tom, že sme sa rozhodli pre celodrevený strop nie keramický strop. Ušetrili sme. Technickú miestnosť som získal predĺžením komôrky a na vstupnej chodbe sa vytvoril priestor pre šatníkovu skriňu. Krbové teleso aj s obostavbou bude na novovytvorenej stene. Otvorený strop v obyvačke sme chceli na každý pád zachovať. Páči sa nám široký a vysoký priestor v najfrekventovanejšej časti domu. Veď napokon na hradu možno zavesiť hojdaciu sedačkovú lavicu alebo tak... Celý projekt riešime bez plynu, t.z. teplovodným krbom v kombinácii so solárnymi panelmi a elektrinou. Keďže sme milovníkmi dreva a krbu veríme, že značne ušetríme na energiách keďže aj vodu riešime z budúcej vlastnej studne v kombinácii s obecným vodovodom. Zadné francúzke okno nie je členené - tvoria ho 2 1,5 m krídla z toho jedno posuvne. To je zhruba zo zmien všetko. Čakáme už len na to kedy bude pekne-máme hodne napršané a na pozemku sa nedá hýbať.
Odpovedať
No aj my sme to trochu pomenili, ale skôr vonkajší vzhľad. Garáž bude po celej severnej strane a dom bude mať sedlovú strechu (zvonku bude vyzerať skôr ako toto http://www.ardprojekt.sk/katalog/11/0... t.j. Linia od Ardprojektu). Strop aj my dáme tramový, ale nebude otvorený. Balkonovky tiež nebudú ako v projekte, ale iba dve krídla a ešte zvažujeme okno v obývačke. Vchod na povalu bude z garáže. takže také sú naše zmeny - len už aby sme začali.
Odpovedať
Držím palce, nie je to zlý nápad aj keď mne sa páči odsadenie garáže. Samozrejme, že prerábam + 2x úžľabie strechy, garáž po celej krátkej strane rieši napr. dielničku alebo priestor pre záhradné náradie. Ja to musím riešiť záhradným domkom. Samozrejme, nápad s výstupným schodiskom je len vtedy dobrý ak chcete preskliť galériu - náhľad do obývačky a využiť tak podkrovie pre hracie priestory pod kontrolou! Veľkopriestor obývačky by som nerušil nakoľko obývačka sama nie je až tak ozrutná?! a pri odizolovaní stropu to bude perfektné (prídavné osvetlenie, kúrenie to hravo zvládne bez väčších nákladov a pod.). Takže dotoho!
Odpovedať
Ahoj. Chtěla jsem poprosit, kdyby někdo tento domek stavěl v okolí Pardubic a umožnil nám ho k nahlédnutí budu moooooc vděčná. Byla jsem už 100% rozhodnutá, že si ho postavíme, ale po některých příspěvcích , kde se dočítám jak je malinký a že na projektu vypadá větší než ve skutečnosti se toho obávám. Přítel mi sice říká, že teď bydlíme v malém bytě , ale tohle mi o moc větší nepřijde. :-(
Odpovedať
Ahojte, práve začíname vybavovať papiere k stavbe tohto domčeka. Trošku si upravujeme projekt, ale radi by sme videli domček postavený. Nie je tu niekto zo ZA kraja? My sme z MT, ale ak by sa dalo, tak by sme radi prišli hocikam v okolí... Ďakujem.
Odpovedať
Ahojte aj nás veľmi oslovil tento domček.Chcela by som sa opýtať, či ho má niekto postavený v okolí BB,BR.Ďakujem
Odpovedať
Ahoj, prosím ťa ak môžeš- kolko ťa tá krása vyšla do teraz bez pozemku a garáže...Dik
Odpovedať
my staviame tento domček v Prievidzi ak by to stačilo,akurát ideme robiť stierky, dnes sme zaliali podlahy,album chystám
Odpovedať
@ryja My sme napríklad menili. Nad vchod sme pridali klenbu. Predné mini okná (kúpeľňa, WC) sme zmenili na jedno meter široké a WC okno sme dali do závetria. Zväčšili sme garážovú bránu, dvere na terasu sme zmenili na dvojkrídlové bez bočných svetlíkov. Kotol dávame do samostatného WC. Uvažujeme aj o zväčšení špajzy a vysunutí krbu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?