Menu Forum

Bungalov 975 od Euroline

fotoportrét
fotoportrét
petojj (38 r.)
7
Registroval sa 3. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 60 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Okres Košice.
  • Snívam o dome
    Košice-Krásna, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
petojj (38 r.)
7
Registroval sa 3. januára 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 60 príspevkov a 1 album. Má 6 priateľov. Okres Košice.
  • Snívam o dome
    Košice-Krásna, okres Košice
 Ahojte.
Raz už tu bola založené táto diskusia...(1 príspevok v júli emoticon ) Doba pokročila a chcem sa opýtať , či už niekto postavil tento
dom a ako sa mu pozdáva. Ďakujem Pekne
8. jan 2011 o 18:40  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
evaple
Registrovala sa 20. mája 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
evaple
Registrovala sa 20. mája 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1 príspevok. Má 1 priateľa.
 dobry den,

zrovna ho staviame, mame hrubu stavbu emoticon
2. jan 2012 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinto999
Registroval sa 22. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
martinto999
Registroval sa 22. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Trnava.
 Ahojte, ja sa prave tiež puštam do vystavby tohto domčeku a chcem sa poradit s vašimi skusenostami, ozvi te sa mi prosim emoticon
1. mar 2012 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
talotalo
Registroval sa 22. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
talotalo
Registroval sa 22. januára 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
 ahojte,

chystame sa stavat bungalov 975 a kedze trosku presahue maximalnu zastavanost pre nas pozemok, jemne sme museli zmensit projekt. Nemate niekto uz nejake foto interieru, ktore by ste mi mohli prosim poslat?
dakujem
tomas
22. jan 2013 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
albusa
Registrovala sa 7. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
albusa
Registrovala sa 7. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 17 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
 Ahojte, velmi sa nam tiez pači tento domček a chcela by som sa spytat či nemate niekto už fotky z postaveneho a interieru. Dakujem Zuzana
7. apr 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to