Bungalov 883

Ahoj kto ho ma kolko vas stal po dokonceni, aky je? Svojpomoc? Cena prac ? Cena jednotlivo ( zaklady , strecha , okna ... ) dakujem
Odpovedať
@martinbx Ahoj, aj ja čakám, že niekto napíše odpoveď na tvoju otázku... Tiež by som rada vedela informácie okolo tohto domčeka. Tiež sa nám páči, no ako vidím nikto sa nemá k činu. No čo už :-) ;-)
Odpovedať
My ideme uz vybavovat hypoteku bereme 50 000 ratam ze sa dotoho vmestime
Odpovedať
http://www.eurolineslovakia.sk/Rodinn...
Odpovedať
Tu je rozpočet ktorý sa mi zdá veeeelmi premrštený... :-S
Odpovedať
@sumko Z tych oddielov to velmi tazko porovnat, jedine, ze by som videl jednotkove ceny.
Odpovedať
@petinko1982 V každom prípade viac ako 42000 za hrubú stavbu bez okien je to dosť...
Odpovedať
@sumko je, ale neda sa to posudit, ked nevies co tam vsetko zapocitali, najma za ake ceny, lebo cenkros je mimo reality, to su tak ceny roku 2008 pred krizou a nie po krize 2012
Odpovedať
@martinbx Neviem či Ťa zaujíma aj montovaná verzia, ale našiel som niečo takéto http://bf-stavby.sk/bfstavby/index.ph...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ,my ho máme postavený, a svojpomocou, tak sme sa do 50 000 aj vošli, zavisí. čo si ako zoženieš
Odpovedať
my sme ho tiež postavili do stavu aky je v albume bez vonkajšieho zateplenia ale aj s vybavením a do 50tisíc sme sa vpratali
Odpovedať
Profilova fotka
my sa znestime do 45000 eur bez garaze a to sme kupovali len kvalitny material len robotu vsetku okrem strechy svojpomocne a kamaratmi
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
ahojky miska710 fakticky ste ho postavili za 45000e?a to i s deskou nebo bez desky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@miska710 Dobrý den. To je dobrá cena a proti dodávce na klíč je to 75 % ceny. Jestli jste všechno dělali svépomocí, tak tam máte proti dodávce na klíč velmi kvalitní materiály. Gratuluji. Zde je vidět, že se dá postavit dům za velmi rozumnou cenu. S pozdravem Laďa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Ahoj. Ja si ho staviam tiez. Mam hotovu hrubu stavbu. vsetko je kvalitne a na streche tondach. okna su zalozene a mam postavenu mimo aj garaz....momentalne ma to stalo 27000 eur...je v tom aj cena pozemku za 11000 eur. takze dom ma stal zhruba 16000 a este planujem tak 10 az 15000 eur a je hotovy...samozrejme z nabytkom. Ak chce niekto poradit napiste email. Ja typujem do 40000 uz aj z fotovoltaikov na streche. je to pravda a pisem si kazdy cent co som dal. aj ked som chlapom doniesol zmrzlinu za 5 eur...vsetko je zapisane. Nenechte sa odrbat a ty akoze priatelia co vam zrobia hrubu stavbu za 40000 nech si trhnu !!!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?