Bungalov 26 od Prodomu. Má ho niekto?

Ahojte, konečne sme sa po dlhom naťahovaní dohodli na domčeku od prodomu, bungalow 26 a zaujímalo by ma, či ho už niekto postavený má. Ak áno ste spokojní? Ako ste stavali? A koľko vás stavba skutočne vyšla? včera mi chlap rátal približnú kalkuláciu a zdá sa, že to bude vcelku v poho, ale jeden nikdy nevie. Máte niekto skúsenosti??
Odpovedať
Ahoj Barunka ja s priatelom sme sa rozhodli stavat ten isty bungalow.Je to dost cerstve rozhodnutie a kedze si pisala ze by vas to vyslo na 1500000 aj s rezervou, mohla by si nam napisat blizie informacie o rozpocte.A co ste do toho zapaocitali myslim tym material,svojpomocne prace alebo firmy. Velmi by nam to pomohlo ak by si sa ozvala.
Odpovedať
anicka, rozpočet presný ešte nemáme, vypočítava mi ho manžel. On študoval za murára, pár rokov ho aj robil, takže murovať bude určite on + nejaký pomocníci alebo kamaráti, to ešte presne nevieme. Voda, plyn, kúrenie nám tiež budú robiť jeho kamaráti, elektrina takisto, takže tu budeme viac menej platiť za materiál a nejakú nízku sumu za robotu a benzín čo nám to dovezú a namontujú. Pokrývača na strechu máme tiez známeho, manžel to tiež robieva, takže tu si tiež nebudeme nijakú firmu brať. Firma by mala byť len na krov, a možno aj fasáda to ale závisí od toho, či bude môcť manželov známi. takže mi takmer všetko viac menej svojpomocne... čo sa materiálu týka, tak nebudeme robiť tehlový ale z porfixu, mala som niekde aj poznačené, čo by nás vyšla hrubá stavba a základy, ale akosi to teraz neviem nájsť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte.Az teraz som objavil tuto stranku.Staviam bungalov 26 v Ciernom Brode 50km od Ba.Ako stavbu na kluc pretoze sam nemam na to skusenosti ani cas ani kamaratov.Z prodomu za 2mil.Zatial ked privriem vsetky oci to postupuje podla planu.Poslem aj album nech sa mam cim pochvalit aj ja.Napise ako ste natom teraz.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?