Bungalov 122 od Prodomu

Profilova fotka
Chystame sa zakupit si tento projekt,ak s nim mate niekto nahodou skusenosti,tak budem rada ak pridate nejake foto,alebo aspon napisete vase skusenosti,rady atd..dakujem
Odpovedať
posielam ti fotku.zmenili sme okno na terasu za dvere. a rozšírili o jeden meter celú stavbu.Ak chceš tak ti pošlem priebeh celej stavby krok za krokom fotkami.Podla mna je to super projekt domu.
Odpovedať
Profilova fotka
@domcek123 ahoj velmi si a potesil,,nevedela som natrafit na nikoho kto ma tento domcek:)a konecne sa mi to podarilo,,my sme prave vcer objednali projekt domu:)velmi ma potesis ak mi posles tie fotky do zaciatku ako ste zacali stavat,a smiem sa spytat odkial ste??som velmi rada ze som na teba natrafila a dakujem za reakciu:)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
zdravím vás. projekt tohto domu máme zakúpený už asi dva mesiace a v septembri by sme chceli začať stavať. ak by som mohol poprosiť o viacej fotiek a pár rád, na ktoré si máme dávať bacha. dakujem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte aj ja veľmi vážne uvažujem o zakúpení tohto projektu mohla by som poprosiť o nejaké fotečky....Ďakujem :) pre ľahšie rozhodovanie....
Odpovedať
Ahojte aj ja veľmi vážne uvažujem o zakúpení tohto projektu mohla by som poprosiť o nejaké fotečky....Ďakujem :) pre ľahšie rozhodovanie....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@petravelasova Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o informáciu, či je možné postaviť tento bungalov 122 v hodnote ako je uvedené v projekte a to tých 63 000. A či by sa nedalo poslať viac obrázkov. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@jankajankaj Dobry deň,záleží podla toho ci si to budete robiť svojpomocne,alebo cez firmu,,ale vyslednu sumu Vam zatial neviem povedat na kolko mame len vytiahnute múry;)my mame partiu murárov plus manžel a svokor..strechu si budeme robiť sami bez murárov,,takze snažíme sa ušetriť kde sa dá;)našu stavbu mam nafotenu v albume..majte sa pekne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Aj my chceme tento projekt a tiez male zmeny. Tiež by sme ho chceli o meter rozšíriť o koľko Vás to vyšlo viacej? Mali ste na to hneď projekt alebo až potom ste sa rozhodli to rozšíriť @domcek123
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?