Menu Forum

Bungalov 122 od Prodomu

14. nov 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
petravelasova (30 r.)
10
Registrovala sa 20. mája 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 14 príspevkov. Má 53 priateľov. Okres Púchov.
  • Staviam dom
    Púchov
fotoportrét
fotoportrét
petravelasova (30 r.)
10
Registrovala sa 20. mája 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 14 príspevkov. Má 53 priateľov. Okres Púchov.
  • Staviam dom
    Púchov
 Chystame sa zakupit si tento projekt,ak s nim mate niekto nahodou skusenosti,tak budem rada ak pridate nejake foto,alebo aspon napisete vase skusenosti,rady atd..dakujem
8. máj 2012 o 12:12  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
domcek123
3
Registroval sa 10. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
domcek123
3
Registroval sa 10. mája 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 posielam ti fotku.zmenili sme okno na terasu za dvere. a rozšírili o jeden meter celú stavbu.Ak chceš tak ti pošlem priebeh celej stavby krok za krokom fotkami.Podla mna je to super projekt domu.
10. máj 2012 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petravelasova (30 r.)
10
  • Staviam dom
    Púchov
fotoportrét
fotoportrét
petravelasova (30 r.)
10
  • Staviam dom
    Púchov
 @domcek123 ahoj velmi si a potesil,,nevedela som natrafit na nikoho kto ma tento domcekemoticona konecne sa mi to podarilo,,my sme prave vcer objednali projekt domuemoticonvelmi ma potesis ak mi posles tie fotky do zaciatku ako ste zacali stavat,a smiem sa spytat odkial ste??som velmi rada ze som na teba natrafila a dakujem za reakciuemoticon
11. máj 2012 o 14:03  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
imesko (40 r.)
Registroval sa 11. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Lučenec.
fotoportrét
fotoportrét
imesko (40 r.)
Registroval sa 11. augusta 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Lučenec.
 zdravím vás. projekt tohto domu máme zakúpený už asi dva mesiace a v septembri by sme chceli začať stavať. ak by som mohol poprosiť o viacej fotiek a pár rád, na ktoré si máme dávať bacha. dakujem.
11. aug 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jituniks
Registrovala sa 15. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Považská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
jituniks
Registrovala sa 15. novembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Považská Bystrica.
 Ahojte aj ja veľmi vážne uvažujem o zakúpení tohto projektu mohla by som poprosiť o nejaké fotečky....Ďakujem emoticon pre ľahšie rozhodovanie....
27. feb 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jituniks
fotoportrét
fotoportrét
jituniks
 Ahojte aj ja veľmi vážne uvažujem o zakúpení tohto projektu mohla by som poprosiť o nejaké fotečky....Ďakujem emoticon pre ľahšie rozhodovanie....
27. feb 2013 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankajankaj
Registrovala sa 17. júna 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
jankajankaj
Registrovala sa 17. júna 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Trenčín.
 @petravelasova
Ahojte, chcela by som Vás poprosiť o informáciu, či je možné postaviť tento bungalov 122 v hodnote ako je uvedené v projekte a to tých 63 000.
A či by sa nedalo poslať viac obrázkov.
Ďakujem.
17. jún 2013 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
petravelasova (30 r.)
10
  • Staviam dom
    Púchov
fotoportrét
fotoportrét
petravelasova (30 r.)
10
  • Staviam dom
    Púchov
 @jankajankaj Dobry deň,záleží podla toho ci si to budete robiť svojpomocne,alebo cez firmu,,ale vyslednu sumu Vam zatial neviem povedat na kolko mame len vytiahnute múry;)my mame partiu murárov plus manžel a svokor..strechu si budeme robiť sami bez murárov,,takze snažíme sa ušetriť kde sa dá;)našu stavbu mam nafotenu v albume..majte sa pekne
17. jún 2013 o 16:39  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niki331
Registrovala sa 5. septembra 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Láb, okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
niki331
Registrovala sa 5. septembra 2011 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 13 príspevkov. Má 2 priateľov. Láb, okres Malacky.
 Aj my chceme tento projekt a tiez male zmeny. Tiež by sme ho chceli o meter rozšíriť o koľko Vás to vyšlo viacej? Mali ste na to hneď projekt alebo až potom ste sa rozhodli to rozšíriť
@domcek123
14. nov 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to