Aký je váš názor na Bungalov 333 a Bungalov 567?

Profilova fotka
Ahoj. Zaujimal by ma Vás názor. Rozhodujeme sa medzi týmito domami, priatelke sa paci 567, mne 333. Vdaka :)
Odpovedať
Mne sa páči 567 :-) , ale sú skoro rovnaké.
Odpovedať
Mně se naopak víc líbí 333. Má úložné prostory ve všech ložnicích, moc pěkné umístění krbu, ze zádveří není vidět gauč (přijde mi to tak intimnější). A hlavně není tak tuctový jako 567, kterou staví kdekdo.
Odpovedať
@petovar keďže staviame 567 tak samozrejme svoj hlas dávam tomuto domu ;-)
Odpovedať
@aurinko neviem či je B567 tuctový, skôr to svedčí o jeho obľúbenosti :-) -ale musím uznať, že B333 je o málinko väčší, krb majú umiestnený rovnako, šatník resp. šatníkové skrine (kto sa pre ktorú verziu rozhodne) sú lešie vyriešené v B567 a vzhľadovo sa mne páči B567 viac už len napríklad pre ten "výkus" pri vchode do domu, ktorý tento domček ozvláštňuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@aurinko kde das ten gauc je predsa na tebe, nie?:) @petovar no ja som za 333.. uz len kvoli tym o nieco vacsim izbam.. 9m izba je ako za trest.. technicka miestnost, hoci mini, tiez nie je na zahodenie.. vacsina bungalovov zabuda na ulozne priestory, skoda
Odpovedať
@ryja Ve 333 má každá ložnice vlastní vestavnou skříň, v 567 jen dvě vestavné skříně, pokojík (9m2) vestavnou nepojme (dávám přednost velké vestavné + minima dalšího úložného nábytku rozesetého po celém pokoji, který ho zmenší). Krb ve 333 je krásně symetrický, v 567 je zastrčený v rohu. 567 určitě není špatný dům, ale pokud mám porovnat mezi těmito dvěma domy, dala jsem hlas 333.
Odpovedať
@aurinko o.k. koľko ľudí toľko chutí, veď keby sa nám každému páčilo to isté, bola by to nuda ;-)
Odpovedať
@yaninca dát si gauč do dveří mi nepřijde jako dobrý nápad.
Odpovedať
Ja sa tiež prikláňam k tej 333 - určite je priestorovo veľkorysejší ako ten 567.
Odpovedať
Profilova fotka
@aurinko ale ved ja s tebou suhlasim.. len nevidim dovod - preco by si si aj v tom druhom dome nemohol dat ten gauc dalej od dveri.. (a teda ze toto by pre mna nebol argument proti tomuto domu.. ak treba, okno sa da posunut) tot vsjo. ale tiez sa mi pozdava viac 333
Odpovedať
333 ;-)
Odpovedať
@yaninca Každou změnu v projektu je většinou nutné zaplatit. Proto jsem s posunutím okna nepočítala. Jinak máš samozřejmě pravdu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
333 nie je čo riešiť, a je väčší
Odpovedať
My budeme tento rok stavat B333 s terasou...pre 2 dospelých a dieta sa nam to zda akurat..teraz byvame v byte 80m2 a je nam maly...takže určite vačší..teda B333
Odpovedať
@petovar daj vedieť kto vyhral-ty alebo priateľka :-D
Odpovedať
@ryja ten vchod na B567 sa mi tiež pači viac..B333 ma taku striešku smiešnu...ale ja to prežijem
Odpovedať
@katarinka2010 no alebo zväčši B567, alebo uprav vchod na 333 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja hlasujem za B333 - obývacia aj kuchynská časť je väčšia, izby tak isto väčšie, veľké plus má u mňa v B333 technická miestnosť, prípadne by z toho bol aj minišatník na odkladanie zimného oblečenia alebo obuvi... napr. aj krb je v B333 lepšie vyriešený tým, že nie je nalepený na špajzu ako v B567, však špajza má udržiavať chlad. Celkovo mi B333 sedí svojimi čistými líniami, pôsobí na mňa tak harmonickejšie, útulnejšie...
Odpovedať
@ryja projekt už je kupeny..už to menit nebudeme..vyhovuje nam dispozične riešenie a terasa..čo je vačšia prednost ako strieška nad vchodom
Odpovedať
niektori tomu asi neuveria, ale aj rozmery 567 sa daju zvacsit, ked vam ide o priestor...
Odpovedať
Pre 4-5 člennu rodinu by som určite volila 333 ale pre 3-4 člennu určite stači 567. Povedzme si otvorene...načo stavat palace...aj ked každy prahne po velkom priestore (ako aj my) častokrat je problem upratat 3izbový byt..a to aj tak kým človek skončí..može začat odznova s upratovaním....duplom ak ma male deti....ja si myslím že ak si človek zabezpečí dostatočný odkladací priestor (zahradny domček, šopka, vstavane skrine alebo povala na uskladnenie) v pohodke sa mu bude bývat aj v 567-ičke... :)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem za nazory, mne sa v B567 nepaci, ze nema tech. miestnost, a neviem si predstavit ako by vyzeral kotol na chodbe, a ci by sa tam zmestil aj 200L zasobnik TUV 9m2 na izbu sa mi zda malo, ale paci sa mi vstup, v B333 by som premiestnil len tech miestnost na miesto WC pri vstupe, my planujeme aj garaz. Škoda že nemam rozmery jednotlivych miestnosti pre porovnanie a prípadne zmeny. Pokial @katarinka2010 nepisala o B333, tak sme boli jednoznacne za B567. :) @ryja dufam ze vyhram ja :D
Odpovedať
Nechcem presviedčat, ..mne sa pači aj ten aj ten.. Rozmery B333 možem poskytnut. Izby (detske): 2945x4410 - rovnake Spalna: 3885x3510 Kupelna: 2000x3510 Kuchyna: 2500x3135 Obyvačka: 6000x6000 Tech. miestnost: 1800x1100
Odpovedať
obe detske v B333 maju rovnake rozmery..tak..
Odpovedať
ked chce niekto technicku miestnost v B567, moze na to vyuzit to mensie WC....vsetko sa da prisposobit, ale kazdy ma vlastny vkus a ked mu nieco nevyhovuje, tak ho uz nepresvedci nikto:)
Odpovedať
@zuanach presne tak, mňa nikto nepresvedčí, že je niečo krajšie, lepšie (dispozične vyriešené) pre 3-4 člennú rodinu ako je B567 - som do toho domčeka doslova zamilovaná :-)
Odpovedať
Som za B333 , lebo je väčší. Obidva majú však pekne-účelne rozložené izby. ;-)
Odpovedať
@ryja dobre dispozične su riešene oba domy ..ide o to že jeden je o trochu vačši a druhy o trošku menši...ak sa tu jedna o tech. miestnost...ktoru B333 ma a B567 ju nema...tak nam ani rozmery 1,8x1,1m nepomožu...pretože kotol na pelety, pelety a solarne systemy tam nijako nenapraceme...
Odpovedať
@katarinka2010 no áno, sú skoro rovnaké a ešte do tejto rodiny podobných patrí dom Linea od ardprojektu, je však najmenší
Odpovedať
pre porovnanie: Linea
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?