Aké máte skúsenosti s firmou Mipav z Oravskej Lesnej?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa opýtať, či niekto staval montovaný dom s touto firmou http://montovany-dom.com/ a aké máte skúsenosti s touto firmou.
Odpovedať
Profilova fotka
@kamilka22381 Kami ja by som hned brala terasove okno v spalni, kvoli vetraniu perin, chodim cez ceky dom na terasu pri obyvke😞vobec ma to nenapadlo...
Odpovedať
Profilova fotka
@adka1978 no mozno, ked bude terasa postavena/dokoncena, tak ho zacnem vyuzivat. Zatial sa mi len zverstvo (macka, pes) zakrada a vykrada nekontrolovatelne tymi dverami vonku. :-D
Odpovedať
@luki7 teraz si za zakladovu dosku musime priplatit
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Mipav, zo začiatku sme si mysleli,že super. Blížime sa do cieľa a naše nadšenie už riadne opadlo
Odpovedať
@simaja Prečo?
Odpovedať
@simaja aj mna zaujima preco?zvazujeme ich.....
Odpovedať
@hannah25 dobry den a ste s domcekom spokojni?
Odpovedať
@hannah25 môžem súkromnú správu 🎀
Odpovedať
My sme nakoniec stavali s Mipavom.Všetko prebeho na 100%.Bývame už tretí rok a sme veľmi spokojný.
Odpovedať
@angd asi záleží, ktorá partia robi, ktorú etapu. Trocha boli zmätky s elektrinou, manžel je elektrikár, tak to nakoniec urobili tak ako to bolo naplánované. A máme problém s dverami na terasu - snáď sa ich podari vymeniť, tak ako sľúbili. Výhovorky, ze sme ďaleko, by nás nemali zaujímať. Mali by si dat do podmienok , ze robia len po poprad , ak sa im zdá, ze sme ďaleko. Bývame od konca septembra a ked som dnes pozerala reflex na tv markiza, tak som nakoniec rada, ze sme si vybrali práve firmu Mipav. Asi ani jedna nerobí na 100 % . Všetko čo si urobite sami vam odpočítajú, ale niekedy ich k tomu bolo treba "dokopat"
Odpovedať
@angd az taka zla volba to zas nebola. Vyssie som pisala odpoved jednej pani. Ak by ste chceli blizssie info napíšte mi súkromnú správu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Stavali ste niekto s Mipav-om v okrese NZ? Zvažujeme drevodom od nich, len neviem, aké partie sú dostupné v tomto regióne. Ďakujem za odpovede.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@spigotek maju svoje stale partie, su to skupiny ludi. Napr.na zakladovku pride partia, na hrubu stavbu, na strechu, na dokoncovacky, na elektriku... Tie partie robia vsade, neznamena to, ze v okrese NZ je dostupna ta a ta partia, robia po celej SR. Samozrejme, ze su potom niekde ubytovani aj dlhsiu dobu, zalezi od prac.
Odpovedať
Ahojte. My staviame s MIPAV. Sme od Nitry. Začali zme 6.4.2021, staviame Zdenku na kľúč a so ZD. Dnes nám dokončovali strechu, budúci týždeň prídu strieľať izoláciu a montovať okná zo Slovaktual. Niečo sme si vybavovali samitak to nám pekne odratavaju. Komunikácia super, aj partie co chodia robit sme veľmi spokojný, sme tam ozaj každý deň, manžel aj par hodín s nimi, všetko fotíme, pýtame sa sú zvsy milý a ústretový. Komunikácia z ustredim cez maily a hovory tiež super, rychlo nám posielajú cenové ponuky na veci co ešte dopĺňame za pochodu. Stavebný dozor mame od nich a taktiez nám všetko vysvetlil, poradil a odpovedal na otázky. Mali by sme končiť cca v july.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Pekny den, prosim Vas, ma niekto z Vas v drevodome vstavanu dvojgaraz? V projekte mame hned pri garazi (priecka je sice ovela hrubšia) izbu. Zaujimala by ma realna skusenost hlučnosti pri startovani auta rano, ked este zvysok rodiny spí 🤔 ďakujem vopred!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Dobrý deň, je tu niekto kto staval s firmou Mipav v okoli NMnV alebo TN? Aké sú vaše skúsenosti s firmou ? A aká je vaša spokojnosť ? ďakujem 🙏🏻
Odpovedať
My máme momentálne problém. Ako firma bez problémov vyslala pracovníka, ten bol max. Ochotný a urobil čo bolo treba. Snáď sa problém vyriešil . Zatekal nám sprchovaci kút. Napíšem za par mesiacov, ako bude firma postupovat, ak sa smrad za stuchlinou a plesnou zo sadrokartonu neodstrani
Odpovedať
@simaja Dobry vecer, Mipav vam robil stavbu na kluc? Inak s ostatnou pracou ste spokojni? Drzim palce aby sa zavada dala do poriadku, veru nepotesi zateceny sadrokarton 🙈
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaa29 ja, byvam v TN v dome od Mipavu uz 6 rok.
Odpovedať
@kafoditka Vsetko bolo ok, aj priebeh stavby. Najlepšie prebiehala hrubá stavba. Dom.sme dávali na kľúč. Nám sa zdá, ak teraz spätne pozeráme na fotky, že majster nedodržal technologický postup pri práci na kúpeľni (ale nie sme odborníci, určite sa poradíme ). Uvidíme čo bude ďalej. Jednanie zo strany firmy bolo seriózne, uvidíme teraz pri reklamácií, ako sa k tomu všetkému postavia. Bola som naklonená myšlienke, aby aj syn staval cez Mipav, ale momentálne nie sme si istí či to takto chceme
Odpovedať
@sely17 koľko ste platili zálohy a akú máte tarifu, pretože my sme za elektrinu dosť doplacali
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, zálohy mame nastavene na 120 ale posledne tri mesiace sme platili 150. A mali sme preplatok 50eur. Ale aby to bolo objektívne. Úžitkovú plochu mame 94m2 a sme dvaja dospeli, a jedno 2rocne dieťa.
Odpovedať
Profilova fotka
Takže zkušenost? Ta nejhorší. Absolutně neprofesionální jednání, které vyvrcholilo odmítnutím výstavby domu, na který jsme si koupili jejich projekt. Ceny si cucali z prstu , jejich účetní není schopná udělat rozpočet, aby odpovídal parametrům stavby. Naprostá arogance a ignorace. Varuji všechny případné zájemce o spolupráci s touto firmou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@luki7 dobrý deň, neviem či zastihne tento komentár ale skúsim... Chcem sa opýtať na recenziu ako sa vám v domčeku býva. Zvažujeme firmu Mipav. Ďakujem
Odpovedať
@simaja dobrý deň ako ste skončili s kúpeľňou?
Odpovedať
@terezulkaj Dobrý deň, na Vianoce bude už 5 rokov čo bývame. Býva sa nám super. Ak by ste sa potrebovali ešte na niečo opýtať, tak kľudne napíšte.
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_kazan dobrý deň, Čítal som že mate domček Zdenka stavajú nám ten istý projekt mate ho aj dáko upravený? či klasika .. mate v dome aj rekuperáciu??
Odpovedať
@luki7 ďakujem vám... Nakoniec sme sa pre drevodom aj ich firmu rozhodli. Ešte nemáme finálny projekt, majú dovolenku tak verím že sa to čochvíľa rozbehne. Dvere ste si dávali sami vyrobiť alebo ste to nechali na firmu,mali ste dom na kľúč? S prácami ste boli spokojný alebo sa našli nejaké nedostatky?
Odpovedať
@terezulkaj my aktualne stavame s mipavom, pytajte sa ak nieco potrebujete
Odpovedať
@kafoditka staviate na kľúč? Robíte si aj nejaké veci svojpomocne? Dostali sme od nich predbežnú ponuku, rozmýšľali sme či by sa elektrina dala svojpomocne spraviť keďže máme v rodine elektrikárov. Ako ste zatiaľ spokojná so stavbou
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?