Zlá skúsenosť s Jánom Fehérom zo Šale s nickom jano230561

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ľudia, dajte si pozor na podvodníka a klamára prvej triedy menom Ján Fehér, ktorý vystupuje tu na MS ako jano230561. Okradol nás, hnusne oklamal a zanechal po sebe spúšť!!! Oslovil ma tu na MS, a ponúkol sa, že nám položí v byte dlažbu, obklady a SDK. Najprv sme komunikovali písomne, potom sme sa stretli osobne a spravila sa obhliadka bytu, aby nám urobil definitívnu cenovú ponuku a vedel čo bude robiť. Popri ňom sme sa rozhodovali ešte medzi ďaľšími 2 partiami. Rozhodli sme sa pre Fehéra (mal ešte jedného parťáka..), lebo sa nám pozdával a a v postate vystupuje ako veľmi milý pán, ale všetko to má pekne nacvičené. Najprv robili SDK, ktorý, ale ani úplne nedokončili, lebo stále tvrdili, že to sa to neskôr dorobí. Potom začali s pokládkou. Najprv sa zdalo všetko v poriadku, ale po týždni už prestal chodiť ako mal, lebo sa stále na niečo vyhováral a robil sem tam...Dlažbu mal robiť 10 dní a bol tam vyše mesiaca. Jedného dňa (v deň, keď sme sa mali stretnúť na byte) sa doslovo potajomky dostal do nášho bytu, zhabal si všetky svoje veci (takisto niektoré aj naše) a zdrhol! Potom ako nám ušiel sme museli začať riešiť túto nepríjemnú situáciu. Museli sme dať inej firme po ňom opravovať a dorábať veci, ktoré nás stáli kopec peňazí... Je úbohe, keď niekto takto podviede človeka ktorý je ku nemu milý, platí mu peniaze podľa dohody a ešte aj vopred o on ho za to na oplátku doslovo odr... Aké z toho plynie ponaučenie? Nikdy neplatiť peniaze vopred aj, keď si myslíte, že danému človeku môžete veriť.
Odpovedať
1
2
@atlantisen treba sem davat linky a hlavne písať o ňom v celom mene! Ján Fehér zo Šale alebo Ján Fehér - Trnovec nad Váhom ...aby to google našiel, keď si ho ľudia budú chcieť preklepnúť, nech nekradne a nerobí zlo ďalej
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@lolty Ahoj, nás Ján Fehér podviedol práve v týchto dňoch. Volal som dokonca aj s jeho bývalým spoločníko z firmy F & F a podozvedal som sa veľmi zaujímavé veci ako aj jeho Fehér oklamal a sfalšoval podpisy atď. Otec práve išiel na políciu podať žalobu keďže on je podvedený. Mňa zaujíma či ste podali tú spoločnú žalobu a či sa v danej veci koná, ako sa to vývíja. Ďakujem.
Odpovedať
Prosím všetkých poškodených, chcel by som sa spýtať či ste dávali trestné oznámenie na Jána Féhera. Práve mi volal otec, ktorý teraz sedí na polícií a dal mi k telefónu policajného vyšetrovateľa, ktorý mi odporučil, bay som sa Vás na to spýtal, čo by umocnilo celú situáciu. Tým pádom by sme sa pridali k Vašej žalobe. Všimol som si na zrsr.sk a orsr.sk, že Ján Féher nemá živnostenské oprávnenie ani nefiguruje v sročke na čo mi vyšetrovateľ povedal, že sa jedná o neoprávnené podnikanie čo je ďalší trestný čin nehovoriac o tom, že ľudí okradol o peniaze. Poďme spoločne spravit bodku za nekalými aktivitami Jána Fehéra.
Odpovedať
Profilova fotka
@matejko2000 ja som to neriesila, lebo ja som ho odhalila este dost skoro a poslala som ho do kelu. Ale stale po nom opravujeme a dorabame, takze ako svedok by som sa k hromadnej zalobe pridala. Mrzi ma, ze dokaze oklamat este dalsich ludi.
Odpovedať
@matejko2000 zaloba, a uz vobec nie hromadna, sa nepodava na policii, ale na sude. Na policii sa podava iba trestne oznamenie- alebo oznamenie o skutocnostiach alebo podozreni ze bol spachany trestny cin..
Odpovedať
@iplusr Dakujem, ze si sa ozvala. Po konzultacii s policajnym vysetrovatelom by som ta chcel poprosit ci by si mi mohla poslat na moj mail maratamus@gmail.com informaciu, v ktorom roku ti robil prace a opisat v skratke ako to prebiehalo, ako si odhalila, ze ma nekale umysly. Ja topotrebujem mat v maily, aby som to mohol vytlacit a prilozi sa k to uz podanemu trestnemu oznameniu, prosim ta podpis sa aj celym menom. Nemusis sa bat, ty nebudes predvolana nikde, len policia potrebuje cim najviac potvrdeny poslanych na moj mail, nemozem pouzit info z tohoto fora. Tak ma vysetrovatel poucil. Vopred dakujem.
Odpovedať
@snowy66 Mas pravdu, podali sme trestne oznamenie a nie zalobu.
Odpovedať
@matejko2000 preco by sa mala bat? Policia si musi overit ci mail skutocne pisala konkretna existujuca osoba.
Odpovedať
@snowy66 moze sa podat hromadne trestne oznamenie
Odpovedať
@igor211 A povedal som ze nie, alebo co?
Odpovedať
@snowy66 To je jedno, podstatne je nech sa ozvu vsetci poskodeny a spoja sa v jedno hromadne trestne oznamenie alebo zalobu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Poradite? v maji sme podpisali zmluvu o dielo na stavbu rodineho domu na kluc, za 90 dni, cize vsetky prace aj s vybavenim stavebneho povolenia.Zmluva bola rozdelena na 4etapy platenia :1.platba pri podpisani zmluvy -posledna pri odovzdani domu vcetne vsetkych dokumentov na kolaudaciu.My sme svoje povinosti plnili do bodky ale pan stavitel nam do dnesneho dna neodovzdal dom ani dokumentaciu preto lebo sme mu nechceli dopredu zaplatit poslednu ciastku .ako mame postupovat?Pripominam ze 99% sme mu uz vyplatili!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@aknavy tá posledná čiastka je teda 1% z celkovej sumy? To nemyslíte vážne, že si na tak málo ceníte dokumentáciu k vlastnému domu...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Zdravím má niekto nejaké info o Feherovi?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Zdravim ako ste dopadli s tym janom Feherom? dakujem za info
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?