Zlá skúsenosť s Jánom Fehérom zo Šale s nickom jano230561

Profilova fotka
Ľudia, dajte si pozor na podvodníka a klamára prvej triedy menom Ján Fehér, ktorý vystupuje tu na MS ako jano230561. Okradol nás, hnusne oklamal a zanechal po sebe spúšť!!! Oslovil ma tu na MS, a ponúkol sa, že nám položí v byte dlažbu, obklady a SDK. Najprv sme komunikovali písomne, potom sme sa stretli osobne a spravila sa obhliadka bytu, aby nám urobil definitívnu cenovú ponuku a vedel čo bude robiť. Popri ňom sme sa rozhodovali ešte medzi ďaľšími 2 partiami. Rozhodli sme sa pre Fehéra (mal ešte jedného parťáka..), lebo sa nám pozdával a a v postate vystupuje ako veľmi milý pán, ale všetko to má pekne nacvičené. Najprv robili SDK, ktorý, ale ani úplne nedokončili, lebo stále tvrdili, že to sa to neskôr dorobí. Potom začali s pokládkou. Najprv sa zdalo všetko v poriadku, ale po týždni už prestal chodiť ako mal, lebo sa stále na niečo vyhováral a robil sem tam...Dlažbu mal robiť 10 dní a bol tam vyše mesiaca. Jedného dňa (v deň, keď sme sa mali stretnúť na byte) sa doslovo potajomky dostal do nášho bytu, zhabal si všetky svoje veci (takisto niektoré aj naše) a zdrhol! Potom ako nám ušiel sme museli začať riešiť túto nepríjemnú situáciu. Museli sme dať inej firme po ňom opravovať a dorábať veci, ktoré nás stáli kopec peňazí... Je úbohe, keď niekto takto podviede človeka ktorý je ku nemu milý, platí mu peniaze podľa dohody a ešte aj vopred o on ho za to na oplátku doslovo odr... Aké z toho plynie ponaučenie? Nikdy neplatiť peniaze vopred aj, keď si myslíte, že danému človeku môžete veriť.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Aby som nezabudla a upresnila, spomínaný pán je zo Šale.
Odpovedať
prepáčte, jedná sa o firmu F & F Trade, s.r.o. ?
Odpovedať
Aj moja sestra ma taku istu skusenost z jednym panom zo Šale
Odpovedať
Profilova fotka
@janulikk Áno
Odpovedať
tak potom táto firma figuruje ako dlžník na sociálnej sieti firiem a na poistnom vo VZP: F & F TRADE, S.R.O. Adresa: č.d. 42, TRNOVEC NAD VÁHOM Poisťovňa: Všeobecná zdravotná poisťovňa Dlh na poistnom: 2326,48 EUR Stav platný k: 30.10.2013
Odpovedať
No je to svinstvo. Aspon mate ponaucenie nikdy neplatit vopred. Uz to by sa mne zdalo podozrive, pretoze sa mi to v podstate este nestalo aby si niekto pytal prachy predom.
Odpovedať
@stinger11 Vzdy si kazdy pyta dopredu zalohu a ja som musel vzdy odolavat a odmietat ju zaplatit. Vzdy kazdy pyta nejake peniaze na zaciatok, nakup materialu a podobne ...
Odpovedať
Profilova fotka
@pivec presne , bez zalohy nikto nic neurobi.. jedine, ak si majitel material kupi sam..ale to sa neda pri vsetkych profeciach, napr. pri stolaroch :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 za celu hrubu stavbu som dopredu neplatil nic, ani material. Vzdy som platil len to co bolo hotove.
Odpovedať
@katrin21 ja tiez tak,platil som az ked bolo hotove,co bolo dohodnute....teda okrem okien a dakeho drahsieho materialu na kurenie-kotol,radiatory,termostat....
Odpovedať
@pivec tak samozrejme, že sa bežne platí zaloha vopred. To je úplne normálna vec. Ja som vychádzal s toho čo bolo v popise. Nikde sa nespominala vyplatena zaloha, ale vyplatene PENIAZE. No pokial ste len vyplatili zálohu za robotu, ktorú nedokoncili, ale niečo spravili, tak ste dopadli ešte celkom dobre. Stretávam sa s ľudmi čo nemajú vyplatených od 20 000 bežne a nájdu sa aj.150 000,- € položky. No v týchto prípadoch sú stratový zhotovitelia.
Odpovedať
Profilova fotka
stinger11 katrin21 Aj my sme boli zásadne proti plateniu vopred, ale, keď nám napr. musel dať narezať dlažby na vodnom lúči, dali sme mu zálohu, ktorú sme už nikdy potom neuvideli. samozrejme ani tie narezané veci, lebo na ten vodný lúč nikdy ani nešiel.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Poznám takého podvodníka z Dobrej.
Odpovedať
Profilova fotka
@jonkaamisiko To je mrzuté. Škoda teraz plakať nad rozliatym mliekom - bolo treba uzatvorit zmluvu o dielo... :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@zunastudio Tú samozrejme máme podpísanú, ale bohužial je v takomto prípade úplne nanič, keďže nám zdrhol s peniazmi a nedokončí svoju prácu.
Odpovedať
Profilova fotka
@jonkaamisiko Na peniazky sa velmi tazko zaraba, preto by to takemuto fuserakovi nemalo prejst a oznamila by som jeho konanie na SOI, nech ho riesia. Lebo toto moze urobit aj dalsim nic netusiacim ludom...
Odpovedať
Profilova fotka
@jonkaamisiko jen tak lehce to nevzdávej! Něco podobného řešila před časem jedna kočka na české MS a nakonec se jí podařilo dostat svoje peníze zpět (zaplatila zálohu na jímku a čerpadlo a zboží pan podnikatel nedodal...)
Odpovedať
Profilova fotka
@catt82 Určite to nenecháme, len tak. ;-)
Odpovedať
@martina_80 posli prosim kontakt na sestru. Aj nas podviedol takym sposobom ako napisala jonkaamisiko. neviem, ci myslis toho isteho: Jan Feher trvale bytom v Sali, Narcisova ul., ale byva v susednej dedine Trnovec nad Vahom. Ideme nanho podat spolocnu zalobu, ak mas zaujem pridaj sa aspon ako svedok. Taketo podvody robil uz v roku 2008 a teraz znovu v tom pokracuje. Bolo by dobre, keby sa ozvali vsetci ktorych oklamal. Zakazky ziskava tym, ze sa sam vychvaluje na sietach pod cudzim menom, pricom dava kontakt na seba...
Odpovedať
@lolty pripájam sa k poškodeným...od augusta mi prerabal byt, samozrejme s rovnakym scenarom ako vam ostatnym...chcem sa teda pridat ku spolocnej zalobe! mate to nejako zorganizovane prosim vas? myslim, ze je treba konat co najskor, aby podobne podvody nemohol robit aj nadalej!
Odpovedať
Tak pripajam sa k tym "oklamanym" uz som myslela, ze prestal santit podobnym sposobom. Ja som ta jedna z roku 2008....Vtedy pred rokmi oklamal aj mna aj jedneho mojeho znameho. V tej dobe ako robil u mna , mal partaka menom Ivan, priezvisko si narychlo nespominam, len viem, ktory dom je to nedaleko kruhoveho objazdu taky oranzovy dom.... Postup ten isty, zacne robit poriadne, clovek ma dojem, ze sa mu da doverovat, potom sa na pracu vykasle, a zhrabne zalohu na nejaku väcsiu vec (u mna to bolo 5000 euro na montovany strop, ktory mal byt dalsi tyzden dodany a on ho tam siel vybavit a doviezt) a jednoducho peniaze minie....a po pokuse o konverzaciu, vam posle sms, ze jednoducho vase peniaze uz nema....my sme tych 5000 od neho dostali ale po zvysnej +/- kalkulacii som zistila ze ma odrbal o okolo 2000 euro a po odsalovani som sa musela bat ze sa mi cela pristavba zdrbe, a musela som menit objednavku na okna, (prikladam obrazok ako mi spravil preklady-podotykam to dostavovane ja tam robene dodatocne aby sa tie kvazi preklady nezrutili.... A to som 1x zaplatila za hotove preklady, a druhy raz za cement, strk a pracu vyrobu prekladov.... Vyrobene si mozete pozriet tu: A odmyslite si to podoprenie https://lh3.googleusercontent.com/-b0... Aj na efilip.sk som v tej dobe nasla minimalne 3-4 co oklamal takymto sposobom a na modromkonikovi mi koncom minuleho roku tiez pisali dve damy ze dopadli podobne zle. Pokial som mala ja info, tak sice bol hlaseny na socialnom byte v Sali, ale tam ho mnohi "nahanali" ako sa vyjadrili susedia, a bol v tej dobe v najme v inej bytovke v Sali (adresu neviem, len ukazat by som vedela). V Trnovci mu zil otec, takze je mozne ze sa tam nakoniec prestahovali. Ak budete pozerat vo vypisoch pozrite aj dceru, ta figurovala v niektorych jeho kvazi-firmach, a mne sa zda ze ta firma F and F bezala na zata. My sme sa v tej dobe snazili na neho podat aj udanie, ale medzitym ho zabasli za nejake podvody (nemam overene, ale nejake podnikanie s bitunkom, kde sa velmi zadlzit, slo tam o miliony). TAkze kamarat dostal vyrozumenie, ze osoba sa nachadza vo vykone trestu, preto nie je mozne stihanie.... Vidim ze po par rokoch voli zase tu istu taktiku. No moja dlzoba co mi este dlzil je uz po rokoch asi premlcana, ale ako svedok som ochotna podat vypoved. Ja hlupa som si na zaciatku dala aj predlozit obcianku a zivnostensky list, len ja tava (v tej dobe este az tak nezbehla na internete, som si nepreverila -firmu mal uz zrusenu)..... Neskor ked som ho s tym konfrontovala (ze koli vysokym daniam a tak) len robota bola zacata , vtedy este makal, tak somsa tym dala ucicickat.... Tu mate z efilipa par reakcii, a skusim pohladat aj tie majly , ci ich niekde este mam..... referencie na Fehér Ján fero (30. 4. 2007 10:19:45) Dobrý deň, máte niekto zkúsenosti so stav. fy Ján Fehér - Feplats zo Šaľe? ďakujem. › Vaša odpoveď Odpovede Počet odpovedí: 5 Stránka: 1 / 1 Re: referencie na Fehér Ján Andrea (12.8.2013 00:24) neodporucam.... Re: referencie na Fehér Ján Urbanová (14.9.2013 09:01) myslím si že predošlé hodnotenie nie je objektívne,odporúčam Re: referencie na Fehér Ján michel (26.11.2013 13:09) Ján Fehér zo Šale, alebo Trnovca nad Váhom, firma F & F Trade s.r.o. je to maximálny podvodník a zlodej, POZOR! Okráda zákazníkov! Re: referencie na Fehér Ján Urbanová (27.11.2013 07:34) P. Urbanová, neviem ci je nahodou, ze mne - s tym istym priezviskom, v tom case ked tu pribudol od vas komentár p. Fehér prerábal byt, ale každopádne ja spokojná vôbec NIE SOM a pripájam sa k názoru ""michel". Ján Fehér je jeden neskutočný podvodník!!!!!!!! v žiadnom prípade mu netreba naletieť na jeho scenáre. NEODPORUCAM ABSOLUTNE! SOM MAXIMALNE NESPOKOJNA! Re: referencie na Fehér Ján marta kovacova (17.12.2013 12:39) NA FEHERA POZOR, klame a podvadza, berie vopred zalohu za prace ktore nikdy nedokonci, resp. neurobi, lebo ich ani urobit nevie, iba hra divadlo, ze je odbornik a pritom je neskutocny FUSER. Pise si sam na seba kladne odporucania ako napr. pod menom "Urbanova" a takto chyta zakaznikov. POZOR na Fehera z Trnovca nad Vahom (Šaľa)
Odpovedať
Este vam sem dam linky ako mi spravili s jeho super kolegom Ivanom plavajuce podlahy: http://www.youtube.com/watch?v=rmYqBM... http://www.youtube.com/watch?v=mfyEff... ....podotykam realita bola ovela ovela horsia....
Odpovedať
heh: https://lh4.googleusercontent.com/-9A... kuk....vzdy ked som si to fotila sa skovavali, vtedy som nechapala preco, ale zdalo sa mi ze niekde som ich mala na 1-2 fotkach zachytenych....toho druheho mam niekde pri kladeni tej podarenej plavajucej, ale len niekde na harddisku, ak najdem , dam....
Odpovedať
Mile damy a pani, tak som ho supla do googla, a hned zistila ze rovno dnes ponuka svoje sluzby na slovaci.at Stavbár Ján Fehér (jano2305@pobox.sk)|jano2305@pobox.sk|02.03.2014 hladám prácu.som všestranný stavebný remeselník,vykonávam kvalitnú prácu.aj keď som päťdesiatnik,nie je to poznať.Som lojálny a prispôsobivý,abstinent.Hladám toho kto vie oceniť tieto vlastnosti.nevýhodou je že neovládam jazyk/iba maďarsky a slovensky/ tel,+4219084275568 S tymto by sa naozaj malo daco robit.
Odpovedať
@janulikk Na socialke skace este kusok viac.... Fehér Ján Adresa: Narcisová 1948/19, Šaľa Poisťovňa: Sociálna poisťovňa Dlh na poistnom: 3742,86 EUR Stav platný k: 24.02.2014 Ale podla mna ma dlhy este väcsie v inych oblastiach....
Odpovedať
Profilova fotka
u nas tiez zostala kvalita po p.feherovi. dohodnutu pracu mal spravit za mesiac, co sa vsak nedalo, lebo chodil raz za tyzden na 4 hodiny. stale sa na nieco vyhovaral - ze name naradie, ze nema vodicak a nema ho kto doviez, ze ma teraz vela inych zakaziek. nic z toho co spravil nie je dobre. ked pracu nestihol v dohodnutom termine, tak som mu povedala, ze uz nemusi ani chodit. ale mala som ho posla prec hned, ako dosiel s tym svojim naradim zo srotu. Z rozheganou rucnou rezackou na obkladacky sa proste obkladacka rovno odrezat neda.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlantisen Ahoj, dakujem ti, ze si sa ozvala. ..Je to velmi smutne ako aj Vas oklamal a okradol. Nam sice neurobil taku vysoku vynancnu skodu ako Vam, ale predsa len o par stovak € okradol aj nas. A nielen to, ale hlavne tu skodu co sposobil...Postupne sme dochadzali na katastrofalne urobenu robotu a budeme tym poznaceni este velmi dlho, lebo niektore veci sa po nom nedali bohuzial opravit...Sice uz ubehlo odvtedy vela casu, ale ak by sme sa spojili viaceri mozno by sme sa dockali spravodlivosti!!! Jan Feher je clovek bez chrbtovej kosti a bez svedomia.Stale pouziva ten isty scenar ako pise @iplusr... Dufam, ze uz mu nikto nenaleti, lebo to co sme prezili my, je neprijemny zazitok na cely zivot!
Odpovedať
Dufam, ze sa ozve co najviac ludi a pekne sa mu to vsetko vrati! Mlady ludia si beru hypoteky, uvery, chcu byt samostatni a on si to dokaze uplne bez mihnutia oka ukradnut! to je fakt clovek bez chrbtovej kosti...ale na kazdeho raz pride. Ako uz jonkaamisko spominala, bolo by idealne, keby sa ozvalo co najviac ludi. toto mu nemoze len atk prechadzat!
Odpovedať
a na margo portalu "efilip" Feher tam pisal v mojom mene, samozrejme kladnu reakciu..! ja som v zivote na neho nenapisala nic co by naznacovalo spokojnost, co ako mozte vidiet z okopirovaneho textu od atlantisen som potom aj vyvracala...ma to premyslene, popise si kladne recenzie v cudzom mene a veselo okrada...
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?