Vodaren-casta vymena tlakoveho spinaca

Mam vyse troch rokov sachtu a uz som tam menil piaty tlakovy spinac..Prvy bol od zaciatku nanic, proste zapol a casto nevypol, voda vytekala poistnym ventilom, druhy som zohnal od jedneho elektirkara, ale nevedel ci bol dobry,nahodil sa a vydrzal velmi kratko..treti zatial vydrzal viac ako dva roky, zatial najdlhsie, ale dostala sa do neho vlhkost zacal korodovat tak sa vymenil...stvrty vydrzal cca. pol roka, rozobral sa ale nikde skorodovany, proste zapinal kedy mal pri 2baroch a vypol pri cca 2,5 baroch.., ked som po nom zvrchu buchol tak natlakoval na 3,5baru.. rozobral som ho a bol bez korozie. Piaty meneny dnes a ok,ale dokedy? Tlakovu nadobu plnim vzduchom tak aby som na jedno zapnutie nacerpal cca. 18 litrov vody, ked ho nafukam na cca. 20 litrov, tak mi striela v trubkach, baterii vzduch, cize je pretlakovana..napada vas daco?
Odpovedať
Profilova fotka
Toto bola moja dilema dokonca som ich poslal na nastavenie nakoniec som namontoval zo starej vodarne a bezi roky. Zahada zostava na polici v podobe troch spinacov ;-)
Odpovedať
dnes idem jeden vycistit podla tohto navodu https://www.youtube.com/watch?v=eggm9... .. vyskusam a uvidim..
Odpovedať
@wolodymyr to fakt vyrabaju take smejdy? Kde by som zohnal nejky poriadny tlakovy....?
Odpovedať
Profilova fotka
@dzonyby to neviem moje riesenie som pisal. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?