Skúsenosť - Gardenex

Ahoj, skúsenosť s firmou Gardenex z Mošoviec, výroba montovaných garáží? Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@mandelina dali ste si od nich nakoniec? Tiez by ma zaujimali recenzie lebo nikde nic nemozeme najst o nich
Odpovedať
Vyskočila vám reklama vsak? Nepoznám tie firmy ale kukal som ze za dvojgaraz cca ako by som chcel zaplatím cca 10 000 euro a to ešte veľké kompromis treba robiť. Svojpomocne si postavím svoju lepšiu a ešte lacnejšiu 🙂
Odpovedať
@katarina_sofrankova zatiaľ nie
Odpovedať
Stále žiadna referencia? Ja ich občumujem už dlhšiu dobu. Na konci dňa je to asi nie je ani tak o cene ale o čase, ktorý tym clovek usetri. Niektore veci su fakt prijemne a cenovo sú niekde uplne inde ako taky Gardeon Tu to maju celkom pekne zhrnute https://www.gardenex.sk/murovana-aleb...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Tak a ja sa podelím o reálnu skúsenosť s Gardenexom - zo začiatku milá komunikácia, príjemné výstupovanie ale po montáži už prestali jestvovať! Ta garáž ma samé vady a nedokonalosti. Totálna fušerina..Uplatniť záruku u nich? zabudnite. Nedvíhajú telefóny, nereagujú proste nič .... NEDAJTE SA OKLAMAŤ NÍZKOU CENOU!!!!!! Gardenex UŽ NIKDY VIAC
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?