Plávajúca podlaha na dlažbu

Dobrý deň, to, že je možné položiť plávajúcu podlahu na dlažbu už viem. Len sa chcem opýtať ako sa to rieši pri vstavanej skrini. Treba ju rozložiť? Len potrebujem vedieť, či je to možné bez poškodenia nábytku, keďže chodba aj kuchyňa je na mieru. A ak je tu nejaký odborník z BB, ktorý toto číta, rovno si Vás objednávam.
Odpovedať
Profilova fotka
@evka51285 len tak rozmyslam nahlas, bude to vadit, kedze na kuchyni je dolu sokel a pri vstavanej skrini je taktiez nejaka ta lista? Ako sa rozmyslam, tak podla mna ani nebude treba rozoberat nabytok.
Odpovedať
@evka51285 samozrejme, že sa dá vstavaná skriňa rozložiť nie je to nič komplikované každý šikovný chlap to podla mňa zvládne. @dangs no ja osobne by som nechcela mať podlahu okolo nábytku ale su aj takí čo si to tak dávaju
Odpovedať
Pred skriňou lišta asi nemôže byt lebo by bola asi vyššie ako lišta skrine a tým pádom by sa nedala otvárať. A v kuchyni sa dajú vybrať tie dolné sokle tak tam by to mohlo byt ok.
Odpovedať
Profilova fotka
@evka51285 presne to ma napadlo. V pripade ak ide o vstavanu skrinu, najlepsie bude ju proste rozobrat, kedze by to aj zavadzalo pri manipulacii s dvermi ale aj s estetickeho hladiska
Odpovedať
Profilova fotka
@evka51285 hej, potom som tiez nad tym este rozmyslal a napadlo ma, ze pri tych vstavanych skrinach to nie je take jednoduche, ze tie budete musiet rozobrat ale tak aspon kuchynsku linku nebudete musiet. Lebo nie je to bohvie co rozoberat vstavany nabytok.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?