Generali poisťovňa skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Zdravím všetkých, prosím o radu súrne !!!!! Je možné že nám poistovna GENERALI navýšila havarijné poistenie o daň o 8% a oznámila to 29.10., poistka konci 4.12, to znamená, že nemám šancu dodržať zákonný limit na zrušenie poistky 6 týždňov vopred, keďže havarijné je dobrovoľné takto podvodné vymáhajú prachy navyše!!!!! Napísali sme sťažnosť a nesúhlas, čakáme skoro týždeň a nič. Prosím poraďte čo máme robiť???? Je možné že nedodržali zákon o lehote oznámenia o navýšení a my nemôžeme poistku zrušiť, iba zaplatiť viac a viac. !!!! Je tam ešte napísané že v prípade neakceptovala poistného má právo poistovna zmluvu zrušiť ale zaplatíme za 3 mesiace pokutu lebo ja ju môžem zrušiť 6 týždňov vopred, ale poslali to neskoro aby som to nemohla zrusiť !!!!!
Odpovedať
1
2
@sysell preposlem ti doklady a vybavis to za mňa za chvíľu???? Všetko som vyskúšala, už len právnik....
Odpovedať
@oresikuchyna Poznam ich spinave konanie, manzelka tam robila a ked odisla musela zaplatit 2000€ neviem ci pokutu ci co to bolo. Nikdy viac!
Odpovedať
Tiež nemám dobré skúsenosti s poisťovňou Generali pri škodovej udalosti. Ako v zásade platí, že kým máte začať platiť, nič nie je problém. Problém nastáva až vo chvíli, keď majú začať plniť...
Odpovedať
@oresikuchyna raz som prepisal auto, zrusil som poistku v generali alebo wustenrot nepamatam si, poveali ze chcu este kopiu tp, neposlal som zabudom som, po pol roku vola nejaky vymahac, poslal som ho dpc a isiel vyhubovat dopistovne ze co sa opovazuju volat mi daky posuci bez predolej vyzvy a bolo vybavene. Skusla si vsetko? sak si napislaa ze si len napisal staznost. to je podla teba vsetko? aspon netpep a nelamentuj. Chod tam a vyhubuj a zrus ak chces a vybavene.
Odpovedať
@sysell už som vybavila, uznali chybu a idem poistiť do inej....
Odpovedať
@sysell už som vybavila, uznali chybu a idem poistiť do inej....
Odpovedať
@oresikuchyna však na obálke v ktorej ti došlo oznámenie je aj datum od pošty. Ak ti doručili neskoro tak poisťovňa pochybila a ked ti ešte zvýšili poistné tak už dupľom máš právo vypovedať zmluvu. Podla mna by toalo byť bez sankcií.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?