*Daikin * najideálnejšie niekto kto s tým robí

Je tu niekto kto pracuje s daikin ale sa v ňom super dobre vyzná? Potrebujem poradiť a zistiť rozdiel medzi dvoma vnútornými jednotkami. Ďakujem
Odpovedať
@pinacolada19 ved napis detaily...
Odpovedať
Ehvx08s23d6v vs ehvh08s23d9w
Odpovedať
Ked tam vidim EHVX tak ta jednotka je aj s chladenim... Hned prvy zakladny rozdiel
Odpovedať
Vnútorná jednotka je tam dosť veľký cenový rozdiel Takže buď je niekto nanazraty a pýta prehnane peniaze Alebo je to nižšia trieda čerpadla Help
Odpovedať
@palo231 prvá je o 900 e lacnejšia
Odpovedať
Tu mas rozdiely
Odpovedať
Ďakujem
Odpovedať
Ty osobne by si sa pre ktoré rozhodol (lokalizované na orave)
Odpovedať
@palo231?
Odpovedať
@pinacolada19 v prvom rade si ujasni ake potreby ma splnat to TC... - ak ho chces len na kurenie a ohrev vody, tak chod do EHVH* - ak chces tepelnym cerpadlom aj chladit v lete, tak chod do EHVX* - ak chces s nim aj chladit, tak si premysli system chladenia (do podlahy, do stropov, fankoily,...) - cenovy rozdiel medzi jednotkou s chladenim a bez chladenia robi len par stoviek eur, ale mozes mat dalsie naklady podla zvoleneho systemu chladenia - aku silnu chces mat zaloznu spiralu a ake budes mat napajanie? Ak ti staci 230V a 6kW spirala ta vyberaj *D6V. Ach chces 400V napajanie a 9kW spiralu, tak vyberaj *D9W - sam si to len tak nenavrhujuj, porad sa s odbornikmi, a hlavne treba dimenzovat vykon TC podla dobre vypocitanych tepelnych strat domu a lokality...
Odpovedať
Profilova fotka
@palo231 vieš mi poradiť, ako zapojiť fancoil (Daikin) do vnútornej jednotky? Mám k nemu vyvedené káble, napájací a ďalší 3žilák. Potom mám samozrejme predprípravu, t.j. 3cestný ventil, ten tiež treba zapojiť do vnútornej jednotky..
Odpovedať
@quintes zial neviem Ja som len bezny uzivatel TC Daikin. S fancoilami nemam skusnost, nepouzivam ich. Zacal by som asi hladanim instalacneho manualu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?