Bendi company s.ro

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravím, poznáte niekto firmu bendi company s.r.o ? Najlacnejší ytong čo som našiel 70%zaloha vopred
@roberttom pár euro navyse.. Pochodil som okolite stavebniny, a vysledok je. Na 8paliet 30ky som,,zarobil,, minimalne 230eur, a na 9paliet 25ky 432eur. Ak ti 662eur je len drobne, poslem ti cislo uctu, a Posli mi dajake drobne 😉
@jdani tento krát ti to vyšlo ale je kopec ludi co sa sklamalo na iných firmách.... On to tiež len kupuje od stavebnín, zrejme si nebral toľko aby ti dali lepšie ceny..... Keby si prišiel o 600 € už by si tu písal iný príspevok... Ale doprajem to každému aby sa nikto nespalil ale žiaľ tak to nefunguje. Mne stavebniny dali ešte lepšiu cenu ako samotný výrobca
😉 Materiál bol dodaný aj keď časovo to bolo na dlhšie. Trpezlivosť sa vyplatila ďakujem...
Profilova fotka
@ejvinna Dakujeme
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@marcelo_roth p. Roth je to trapne z Vasej strany co pisete!!!! Boli sme v kontakte a Vy sam ste navrhli ze ak do dnes nepride material (05.08.2021) tak v nedelu (08.08.2021) si pridete pre peniaze. Este dnes sme Vam ich odoslali na Vas ucet UPOZORNUJEM ZE BEZ DOBROPISU A NATAHOVACIEK a este dnes Vam boli pripisane. Treba krotit svoje emocie ale ak nezvladate stres spojeny s tlakom tak bohuzial my Vam v tom nepomozeme. My sme dohodu dodrzali ale Vy nie kedze ste dali svoje slovo ohladne recenzie 😂. Nech sa dari uprimne. Bendi Company s.r.o.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
ROZHODNE NEODPORÚČAM!!!!! Objednávali sme u neho materiál v januári (!!!), zaplatené všetko dopredu, dodanie 3-5týždňov, na Vianoce sme chceli bývať. Realita v polovici augusta? Nemáme dokončenú ani hrubú stavbu. A to sme sa rozhodli spoluprácu s týmto pánom ukončiť v júni a nanovo objednať materiál v poriadnych stavebninách. Určite tu nemusím rozpisovať ako sa zmenili ceny a dodanie od januára do júna. Stále nám nevrátil vyše 800€, nehovoriac o ďalších škodách ako je posun v celej stavbe, výrazné zmeny cien dreva na strechu, okná, atď... rádovo sa bavíme v tisíckach €, ktoré len tak vyleteli do vzduchu pre tohto „pána podnikateľa“, ktorý už nejakú dobu nereaguje na telefonáty ani sms. Tých pár ušetrených € na porfixe/ytongu vám za to nestojí, aby ste dopadli tak ako my a v realite prišli o oveľa väčšie peniaze, nervy a čas.
Profilova fotka
@majkovicaa zdravim Vas, Najprv pokial nieco napisete je potrebne uviest fakty!!! Pisete tu ze sme Vam nevratilo vyse 800 eur... pokial ma pamat neklame za material ktory sme nedodali bol komplet vyplateny na Vas ucet kde ako aj odskodne sme poslali 600 eur navyse!!! Podme dalej... nedvihame telefony... ako nehnevajte sa na mna ale je podla Vas normalne za 20 min zavolat niekomu 55 krat? Ako dokaz tu pridame fotku nehovoriac o tom ze aj pan manzel pridal hovory naviac! Potom aby nebolo malo a mal som pracovne povinnosti v zahranici ste si dovolili volat mojej manzelke ktora Vas zablokovala! Nemam k tomu pripadu co povedat. Na druhej strane chapem ze si potrebujetw zvysit ego. Vsetko dobre prajem uprimne. Bendi Company s.r.o.
@miroslav_bednarcik Fakty? Pan Bednarčík, s radosťou 🙂 Po polročnom naťahovaní sa, sľuboch a klamstvách sme sa dohodli na nasledovnom odškodnení (máte ho v správach, stačí hľadať) – vyplatiť sumu zvyšného materiálu, ktorý nebol dodaný; vyplatiť odškodné vo výške 864,20€, čo je rozdiel v sume nedodaného materiálu v januári a v júni a „čakacie“ odškodné v sume 600€ (túto sumu ste navrhli vy sám). Suma vo výške 864,20€ nebola doteraz vyplatená. Je podľa Vás normálne takto „podnikať“? Takto naťahovať a klamať ľudí? Ak by ste zdvihli aspoň prvý telefonát, nemali by ste 55 neprijatých hovorov (len tak mimochodom, ja mam 70 volaní). Vy sám ste do tejto veci zatiahli vlastnú manželku a je úplne logické, že sa dožadujeme svojich peňazí a keď vy nie ste ani po niekoľkých dňoch zdvihnúť telefón a ani sa ozvať späť, samozrejme kontaktujeme Vašu manželku, keď máme na ňu kontakt. Pokiaľ by ste dodržali svoju časť dohody, nemuseli ste si čítať tieto negatívne recenzie a tie sa Vám zjavne kopia na všetkých portáloch. Karma je zdarma.
Profilova fotka
@majkovicaa presne tak ako ste napisali. Karma je zdarma. Nepisem tu ani o prekladoch ktore boli zle a vymenili sme ich bez problemov dokonca sme Vam to nezaratavali. Uz ani vlastne nemam co dodat. Pozdravujem Bendi Company s.r.o.
@miroslav_bednarcik my Vám vlastne máme byť ešte vďační? chceme na Vás nebodaj zarobiť? Really, pán Bednarčík? My sme od Vás nežiadali preklady nezarátavať, to bol Vaše akože ospravedlnenie za nekonečné čakanie ešte niekedy v apríli. A to ste dokonca ani nevedeli, že ste ich nedodali všetke. Mali sme konečnú dohodu, ako sa vysporiadame, odsúhlasenú Vami aj nami a vy ste ju nedodržali.
Článok sa načítava...
@marcelo_roth možete mi zavolať 0918647884
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@iveta_ivet_juricova aj vám prišiel? Lebo ja už som po dvoch mesiacoch zrušil objednávku a teraz sa zase neviem dostať k svojim peniazom
@miroslav_alino_dobosi treba napísať tu priamo p. Bednarčíkovy...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@miroslav_alino_dobosi áno materiál mi prišiel. Na prvej strane tejto konverzácie sa dozviete viac. Aj fotku som pridala.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lubomir12399 dobry den p. Lubomir. Neviem kto ste pretoze sme s Vami nerobili ziadny obchod. Pravdepodobne sa jedna o Vasho synovca kde eura boli poslane minuly tyzden v piatok kde predpokladam, ze uz v danu chvilu by ich mal mat na ucte. Pekny den.
Profilova fotka
Ja som skoro cely materiál dostal a aj svoje peniaze som dostal na spet som rad ze dodržal slovo a peniaze vratel už by som to druhý krát nechcel zažiť
Profilova fotka
Mal som cez 20 paliet samizda

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?