Súťaž o poukážku v hodnote 800€. Oslávte s nami 15 rokov!

Milí používatelia, pripravili sme pre Vás súťaž o skvelé ceny. Svojou aktivitou môžete získať zaujímavé ceny, ako je automatická práčka INDESIT, či ponorný mixér BOSCH, alebo zabojovať o hlavnú cenu – nákupnú poukážku Decodom v hodnote 800€. Čo pre to treba urobiť? Zastavte sa v ktorejkoľvek maloobchodnej predajni alebo kuchynskom štúdiu Decodom a vytvorte čo najoriginálnejšiu fotografiu, na ktorej bude naše logo „15 rokov vďaka Vám“ alebo "15 rokov u Vás doma". Toto logo nájdete na každej predajni Decodom (prípadne si ho môžete stiahnuť, vytlačiť a odfotiť sa sním u vás doma, na záhrade, v parku atď.). Výhercov vyberieme žrebovaním. Navyše, najoriginálnejší príspevok odmeníme ročným predplatným časopisu Môj dom. Fantázii sa medze nekladú :) Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného fóra s názvom „15 rokov vďaka Vám“ pridajte fotografiu obsahujúcu logo „15rokov vďaka Vám“ alebo "15 rokov u Vás doma". 2. Vaše fotografie môžete zverejňovať od 24.11.2014 do 7.12.2014. 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. 4. Na základe žrebovania, ktoré sa uskutoční po ukončení súťaže, budú odmenení 3 výhercovia. Špeciálne bude odmenený najoriginálnejší príspevok, ktorý vyberieme my v Decodome. 5. V súťažnom fóre s názvom „15 rokov vďaka vám“ zverejníme do 5 dní od ukončenia súťaže loginy výhercov a budeme ich kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Preberanie cien bude prebiehať osobne po dohovore s víťazom. Ceny: 1. cena - POUKÁŽKA na nákup v hodnote 800 Eur 2. cena - Pračka INDESIT IWSD 60851 ECO EU 3. cena - ponorný Mixér BOSCH 4. cena - Ročné predplatné časopisu Môj dom
1
2
5
Prvá :-)
Profilova fotka
@maruska1982 super
Profilova fotka
Dnešný večer po škôlke, kreslili sme v obyvke. Super sme sa zabavili, do súťaže zapojili. 15 rokov oslavuje, zákazníkov ohuruje. V Decodome je vždy prima, či je leto a či zima. Majú oni sviatok veľký, gratulujú malý, veľký :-)
Profilova fotka
@aluxka tak toto je veľmi milé! Ďakujeme a pozdravujeme dcérenku..je v nej veľký talent :-) (je zrejmé po kom to má) Básnička je koho tvorba? Tiež super! Hneď na začiatku ste nastavili latku veľmi vysoko
Profilova fotka
Ďakujeme za pochvalu :-) Na básničky som expert ja no s touto mi pomohol manžel... takže kolektívna práca :-)
Profilova fotka
@aluxka Rodinka úžasných :)) Ďakujeme
Profilova fotka
veru aj to niekedy sme :-D
HAPPY BIRTHDAY DECODOM :)
Profilova fotka
@hotak Ďakujeme :)) máte prekrasnú dcérku hlavne na tej prvej aká je štastná (asi si prezrela aj leták a videla tie neskutočné zľavy :-) )
Dakujeme :) máme 3 prekrásne dcéry :)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@hotak o to viac radosti v dome :-)
@ktore Ďakujem .. som sa odvážila ako prvá chichi :-D
Profilova fotka
@maruska1982 prvý to má vždy najtažšie :-D
Deko dom pre Decodom ;-)
Profilova fotka
@monape tak toto nás pobavilo vidíme že ste sa držali fantázii sa medze nekladú :-) SUPER! Ďakujeme za foto.
Ešte sme len so stavbou našeho domčeka v plienkach,ale už vieme odkiaľ bude naša kuchyňa :)
Profilova fotka
@gaboco To radi počujeme a ďakujeme za príspevok :-)
decodom reklama- made in moji chlapi :-)
Profilova fotka
@lolah ďakujeme sú veľmi sikovní :)
Profilova fotka
Všetko naj k 15. výročiu :-)
Profilova fotka
@bigz perfektné a ešte aj originálne :-) tlieskame
Psíka už mám a keď budete oslavovať 30.výročie, budem mať aj ja kuchyňu z Decodomu :-) :-) :-) Všetko najlepšie !!!
Profilova fotka
Všetko najlepšie DECODOM a dúfam, že spolu oslávime aj ďalšiu 15-ročnicu, aby som aj ja mohla u Vás nakupovať keď vyrastiem ;-)
Profilova fotka
@almina palec hore :)) psík vyzerá tiež že sa s nami teší :-) :-)
Profilova fotka
@gabikas82 ďakujeme :)) budeme len radi! :-)
Profilova fotka
Naša kuchynská linka z Decodomu v Michalovciach je už kúpená a čaká na montáž. Ale ozajstný chlap si diery na zavesenie robí koltom! Potrebuje k tomu VĎAKA VÁM, len 15 BROKOV! ;-)
Profilova fotka
@p_e_t_r_o_s :-D ste tych 15rokov posunuli na úplne iný level, ale super chválime a ďakujeme :-)
Príprava na Decodom párty k 15. výročiu :-p
1
2
5

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?