Súťaž o poukážku v hodnote 800€. Oslávte s nami 15 rokov!

Zobraz úvodný príspevok
Milí používatelia, pripravili sme pre Vás súťaž o skvelé ceny. Svojou aktivitou môžete získať zaujímavé ceny, ako je automatická práčka INDESIT, či ponorný mixér BOSCH, alebo zabojovať o hlavnú cenu – nákupnú poukážku Decodom v hodnote 800€. Čo pre to treba urobiť? Zastavte sa v ktorejkoľvek maloobchodnej predajni alebo kuchynskom štúdiu Decodom a vytvorte čo najoriginálnejšiu fotografiu, na ktorej bude naše logo „15 rokov vďaka Vám“ alebo "15 rokov u Vás doma". Toto logo nájdete na každej predajni Decodom (prípadne si ho môžete stiahnuť, vytlačiť a odfotiť sa sním u vás doma, na záhrade, v parku atď.). Výhercov vyberieme žrebovaním. Navyše, najoriginálnejší príspevok odmeníme ročným predplatným časopisu Môj dom. Fantázii sa medze nekladú :) Aké sú podmienky súťaže? 1. Do súťažného fóra s názvom „15 rokov vďaka Vám“ pridajte fotografiu obsahujúcu logo „15rokov vďaka Vám“ alebo "15 rokov u Vás doma". 2. Vaše fotografie môžete zverejňovať od 24.11.2014 do 7.12.2014. 3. Každý sa do súťaže môže zapojiť iba raz. 4. Na základe žrebovania, ktoré sa uskutoční po ukončení súťaže, budú odmenení 3 výhercovia. Špeciálne bude odmenený najoriginálnejší príspevok, ktorý vyberieme my v Decodome. 5. V súťažnom fóre s názvom „15 rokov vďaka vám“ zverejníme do 5 dní od ukončenia súťaže loginy výhercov a budeme ich kontaktovať prostredníctvom internej pošty. 6. Preberanie cien bude prebiehať osobne po dohovore s víťazom. Ceny: 1. cena - POUKÁŽKA na nákup v hodnote 800 Eur 2. cena - Pračka INDESIT IWSD 60851 ECO EU 3. cena - ponorný Mixér BOSCH 4. cena - Ročné predplatné časopisu Môj dom
Všetko najlepšie Decodom :-D :-D :-D !
Profilova fotka
@helenka50 tak toto je úplne perfektné!! Ďakujeme a chválime za kreativitu :)
Profilova fotka
@lasvegas2011 Ďakujeme a pozdravujeme kolegov :)
Profilova fotka
Všetko najlepšie k Vášmu sviatku, už čoskoro oslávime spolu 18-tku :-) :-) :-)
Profilova fotka
@johny14 krásne a originálne čo viac dodať 8-) ! Pozdravujte synátora :)) ĎAKUJEME
Profilova fotka
Už sa tešíme na našu novú kuchyňu :)
Profilova fotka
@smile555 Ďakujeme a sme radi :) vyzerá naozaj skvelo!
Profilova fotka
ďakujem, strašne sa z nej tešíme a ešte ju ani doma nemáme... :-D už nech to je ;-)

Super. Ďakujeme
Decodom sa označením Superbands pýši, lebo od ostatných predajcov nábytku sa líši. Dáva prácu Slovákom, čo dokladuje kvalitným tovarom. Od kedy od Vás kuchyňu máme, neustále sa usmievame. Decodom je skvelé, že tu 15 rokov ste! Do ďalších Vám želáme, všetko najlepšie!
Profilova fotka
@susa :-) :-) Ďakujeme veľmi pekne :)
Článok sa načítava...
Gratulujem k 15-ke a prajem nekonečne veľa stálych a hlavne spokojných zákazníkov.
Druhá súťaž. Názov obrázku bez komentára,obrázok hovorí sám za seba,kto je na slovenskom trhu 1. ;-)
Profilova fotka
@vrbka76 tak toto je super! Ďakujeme :-) :-)
Profilova fotka
@vrbka76 haha sme radi že sme u vás č. 1 :-)
Oslava sa veľká chystá, 15 rokov dozaista nie je žiadna maličkosť. Tak nech zákazníkov máte stále dosť, e-shop ľuďom pre radosť, super tovar v ponuke, personál vždy po ruke, počet predajní nech rastie, rozdávajte ľuďom šťastie .
@ettel Veľmi originálne, ďakujeme.
Oslavujeme v nadmorskej výške 2024 metrov nad morom 8-)
Profilova fotka
@liuxko :)) perfektné!
Ja som sa o súťaži dozvedela od Vašich predajcov, nápad sa mi veľmi páči, takže všetko najlepšie a ešte veľa takýchto súťaží :-)
Profilova fotka
@lorelai_manga ďakujeme :-D ak sa môžem spýtať tak na ktorej predajni? :)
Profilova fotka
zatial sme iba pri plienkach teda ani este ani v tych nie, ale dufam ze o 15 rokov rokov povedia dcerky ze to stalo zato.....
Profilova fotka
@ktore super! :) veríme že aj my :-) a samozrejme ďakujeme
V Decodome kávu sladkú vypime si na pätnástku! Všetko naj, Vaša (kávičkárka) Emilka
Profilova fotka
@emmilka haha :) Je už skoro 23h tak ja osobne kávu vynechám ale zajtra ráno si ju teda doprajem...ďakujeme :))
Profilova fotka
Mamííí neviem nájsť tel. číslo na decodom musím im zablahoželať. Čo im priať a koľko? Buďte úspešný aj naďalej len toľko! ;-) Takže všetko naj veľa ďalších úspešných rokov, veľa šťastných krokov, veľa dobrých ľudí želáme Vám všetci. :-)
Profilova fotka
@lucinka2050 krááásne ďakujeme veľmi pekne! :-) :-)
Decodom všade kam pozriem... :-)
Profilova fotka
@izabelkas haha tak to sme radi že nás všade vidíte :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?