Wolf kotol CGB2 vs. FGB - porovnanie a rozdiely

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte rozhodujem sa medzi týmito dvomi kotlami a neviem nájsť medzi nimi nejaký zásadný rozdiel. Viem že CGB2 je vyššia rada a má jednoduchšie čistenie neviete mi poradiť v čom sú tieto dve rady tak odlišné ?
Odpovedať
1
2
Zdravim ake ovladanie na FGB kotol? BM, alebo BM-2. VDAKA
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@stempi @jacks101 Zdravim pani, a ostatni, ...je tomu uz 2 roky, pozeram, ale hadam niekto este odpovie....riesime teraz kotol pre rekonstr domu. Architekt nam navrhol CGB-2-20. Rozjodujem sa, ci zobrat Wolf alebo ma zmysel uvazovat aj o lacnejsich variantach, napr PROTHERM. Prosim o vas nazor, ci a preco ste isli do Wolfa. Diky.
Odpovedať
@leader1234 u mna wolf vyhral v case realizacie novostavby aj preto, ze mi vedel dat do jedneho ovladacieho panelu - termostatu aj ovladanie kurenia aj rekuperacie. Casom hodnotim aj kotol ako dobru volbu. Vela ludi tu riesi pridavne cerpadla a najma na poschodove domy. U nas kotlove cerpadlo v pohode 200 m2 vykurovanej plochy. Dnes som len tak pozeral vonkajsiu teplotu a pri -10 si kotol krasne tlacil ani nie 35 st. vodu. Horacik na minimum. Jasne, ze je to aj o izolaciach, ale spokojnost. Trosku, ale mam servisaka od ruky a tym padom prekladam pravidelny servis.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?