Výmena radiátora

27. apr 2021480
  • @jean2  Preto @zita19  maľuje tak často kúpelňu, ale teraz má špec. farbu a už farba neopadáva... 😉 No ale čo urobíš??? 😉

• @jean2  a v kupelni sa ta para kde strati?
    A nie, nevlhnu nam steny, nikdy sme nepestovali dubaky za skrinami ani v kutoch. My aj v zime vetrame. Normalne cez otvorene okno aj 3x denne prievanom.

• @zita19  podobne ja jediné čo som nejako dávala na radiátor, tak ponožky, prípadne rukavice v zime alebo čosi také, šaty to mi ani nenapadlo, jak by to vyzeralo keby som ich potom dala dolu 😃

• Sponzor fóra
  • @technik007  Klíma do miestnosti s hadicou von , prenosná. Na leto.
    V lete si môžeš obliecť mokré šaty . Nosíš nohavice?

• @zita19  V kúpeľni je ventilátor a na chodbe ani nekúrim.

• @jelaspis  Normálne sa dá na radiátore sušiť ale málo sa toho tam zmestí naraz . Radiátor je dobrý na dosúšanie.

• @jean2   Ty nosíš sukňu??? 😃

• @jean2  ani ja nemam na chodbe kurenie a napriek tomu mi tam pradlo vyschne. Neviem akym zazrakom...

• @technik007  nema Santos novy nick? Alebo dvojca?

• @zita19  Tiež som nad tým premýšľal je to dosť možné 😃 😃

• @zita19  Santos , to bude asi niekto múdrejší od vás , že ano?

• @jean2  nie, to by sme si o sebe neodvazili prehlasit, @technik007  vsak ? Ale ty si mu vazna konkurencia.

• @zita19   Navrhoval by som aby sa títo dvaja "stretli" ako v relácií "O päť minút dvanásť" a potom by sme posúdili kto z koho...Dali by sme hlasovať aby to nebolo jednoznačné že "iba" my... 😃 😃

• @jean2  @zita19 "Santos , to bude asi niekto múdrejší od vás , že ano"" To by som túto otázku takto nepoložil... 😃 😃 Každý je nejaká osobnosť ako OMS 😃 😃

• @technik007  Mám malý ventilátor v kúpeľni. Dá sa nastaviť podľa vlhkosti. Bola tam taká funkcia : Keď sa vypol ventilátor sám tak ja keď som ho vypol vypínačom a zapol tak išiel pol hodinu na dojazd ale pokazilo sa to , ide len sám podľa vlhkosti. Vieš to okomentovať?

• Sponzor fóra
  • @jean2  Viem, lebo si šprtal s veľkým skrutkovačom do trimra 😉 na nastavenie dobehu a je rozpadnutý vnútri, tak samozrejme že Ti teraz ide iba na zistenie vlhkosti.. 😶 😵 No ale Tebe je aj tak zbytočný vypínač, pretože to máš teraz na "automatiku" a nemusíš sa o to starať.. 😃 Kúp si nový trimer a vymeň si ho a budeš spokojný 🙂 Stačí taký koment??? 😃 😃

• @technik007  Práveže som od montáže do toho nevŕtal, to budú nejaké 4 roky. Niekedy dám dole kryt a skúsim to rozbehať , prenastavím to na iný čas , či to nepôjde. Vlhkomer zatiaľ funguje. Teraz by som už taký nekupoval. Stačil by obyčajný bez dobehu aj bez vlhkomera , nech to ide stále. Len čo sa to kazí.

• @jean2  veď áno to chápem, preto ja jediné čo také zvyknem dávať tak ponožky a také veci, dozaista nie tričká alebo niečo také 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Kachliarstvo - stavané kachľové pece, krby, kuchynské sporáky. Kominárske služby - čistenie a kontrola komínov.
    Montáž alternatívnych vykurovacích systémov, poradenstvo, projekt v 3D grafike, klasické, ale aj najnovšie technológie. Kachliari vyučení v odbore!
    Komínové, vykurovacie a vetracie systémy pre stavby nielen na bývanie.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov