Viessmann Vitodens 100

ahojte, mame novy plynovy kotol a podla manualu by mala byt teplota v okruhu na kurenie pri nastaveni na "bodku" cca 60stupnov. Nam to stupa kludne aj na 80. Viete mi niekto poradit co s tym? dakujem :-S
Odpovedať
@creasy chodi ten ovkadac pekne od kraja po kraj? Uber ci klesne, alebo reklamuj
Odpovedať
Profilova fotka
@grivanek
Odpovedať
@creasy ked je vsetko v poriadku k 80C sa ani nepriblizi. Mate zanesene t-cko hore pri vystupe z vymennika. Dala sa chemia do systemu?
Odpovedať
@sysell chodi od kraja po kraj, ale moc to nema vplyv na teplotu na displayi :-x
Odpovedať
@creasy je novy len kotol ci aj dom s rozvodmi, ti co pise gribanek to neni?, teklamuj to mme ti funguje normalne, ten kotol je taky primitivny ze tam nic ine neni musi to ist a hotovo.
Odpovedať
@sysell nove je vsetko, dnes sa ma prist na to pozriet revizny technik aj ked sa najprv vykrucal tak som zvedavy. pravdepodobne to bude ako pisal gkrivanek. chemia sa tam nedavala..
Odpovedať
@creasy ak je to nove neverimz es u tam usadeniny ta voda zase neni nejaka mineralka ze to zapchala tak skoro. Ak tak mozno daky bordel z montaze
Odpovedať
@sysell upcha ver tomu xy pripadov som uz riesil.
Odpovedať
@gkrivanek no ak sa upcha ten moj zmrd tak sa len potrvdi ze visman uz nie.
Odpovedať
@sysell nie viessman je na vine ale clovek co system napusta neupravenou vodou! V navode kazdeho kotla je napisane akou tvrdou vodou sa ma napustat. Alebo to ked si nalejes do auta spinavy nedostatocne upraveny benzin tak je na vine znacka auta??!!??
Odpovedať
pan technik sa zatial neukazal, uz druhy krat slubil ze pride a nic. 8-(
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
ahojte, viete poradit dobreho servisneho technika viessmann na servis kotla po sezone (rovinka)? s tym panom co to zapajal sa nechcem uz rozpravat, dik :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@creasy napíš do viessmanu a zajtra tam bude technik!
Odpovedať
@creasy ci potebujes po sezone, pomojkat kotlik a zaplatit dake peniazky?
Odpovedať
@sysell presne tak, zadarmo mi ho pomojkat asi nepride :-D @gkrivanek pozeral som stranku viessmanu a tam je tych technikov asi 30, preto ma zaujimali osobne skusenosti s konkretnymi ludmi-firmami
Odpovedať
@creasy to mas jedno aj tak pride pozre nam ci nespadol zaplais a odide, mopzno zmera emisie a jasne ze budu ok
Odpovedať
@sysell veľmi sa mýliš!😉
Odpovedať
@creasy ktorý sú na stránke tak aj spravia svoju robotu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Ahojte, nemate niekto skusenosti s hlasnym kliknutim kotla Vitodens 100 pri zapnuti kurenia (resp sekundu predtym ako sa zobrazi ikona plamena) ? Vdaka za radu
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?