Menu Forum

.Prosim ako odstranit napis z displeja regulatora teploty TypCw100 Údržba H08.Kotol Junkers?

fotoportrét
fotoportrét
sanrad54
Registroval sa 7. januára 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Sabinov.
fotoportrét
fotoportrét
sanrad54
Registroval sa 7. januára 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 5 príspevkov. Okres Sabinov.
 Kotol je v Prevadzke jeden rok a už mam volať servisaka? Na tomto fore sa vela da naučiť.Ďakujem
9. jan o 03:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
Registroval sa 28. júla 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2340 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
Registroval sa 28. júla 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2340 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
 Tak že si po roku zavoláte servisáka na údržbu zariadenia.
9. jan o 05:49  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
21
Registroval sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6806 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
gashtaan
21
Registroval sa 25. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6805 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    okres Bratislava
 ved to je snad normalne, ze sa robia rocne servisne prehliadky...
9. jan o 06:27  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kejsix
3
Registroval sa 18. novembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1062 príspevkov. Má 9 priateľov. Súľov, okres Bytča.
fotoportrét
fotoportrét
kejsix
3
Registroval sa 18. novembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1062 príspevkov. Má 9 priateľov. Súľov, okres Bytča.
 Plynovy kotol nieje zehlicka. Vazne si ten servis dajte spravit.
9. jan o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
viktor811
Registroval sa 3. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1991 príspevkov. Okres Dolný Kubín.
fotoportrét
fotoportrét
viktor811
Registroval sa 3. februára 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1991 príspevkov. Okres Dolný Kubín.
 15 rokov bez revizneho technika a problémov s kotlom Dakon BT.
9. jan o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
worker_falcon
3
Registroval sa 30. júla 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1109 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Zvolen.
fotoportrét
fotoportrét
worker_falcon
3
Registroval sa 30. júla 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1109 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Zvolen.
 Pripomína ti povinnú servisnú prehliadku emoticon odstráni ju príslušný servisný technik. To je vtip? emoticon
9. jan o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanale (35 r.)
1
Registrovala sa 5. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1483 príspevkov. Má 2 priateľov. Levoča, okres Levoča.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanale (35 r.)
1
Registrovala sa 5. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1483 príspevkov. Má 2 priateľov. Levoča, okres Levoča.
 ale pri kotloch je samozrejmé že servisák chodí na revíziu raz ročne min po dobu záruky keďže si to tak vyžadujú aj výrobcovia niekto dáva záruku na 3-5 rokov takže je normálne že si dáva podmienku revíznych kontrol po skončení záruky stačí každý druhý rok revízia .... takže na tvojom mieste zdvihnem telefón a volám firmu ktorá dodala ....
9. jan o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wolodymyr
3
Registroval sa 6. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 1895 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem dom
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
wolodymyr
3
Registroval sa 6. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 1893 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem dom
    okres Dunajská Streda
 Vie o tom tvoj muz co sa tu pytas ... pls povedz mu o tom budd mat vtipnu prihodu vecer na pive

Ps je divne ze z auta sa vacsina ide doslova posrat a z inych tiez dolezitych veci nie, lebo su doma schovane
9. jan o 08:45  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
124
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 9154 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 30 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
124
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 9153 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 30 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 mládenci, nechápete anagram sanrad54 - 54 sranda ?,
9. jan o 09:17  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sanrad54
fotoportrét
fotoportrét
sanrad54
 Pekny večer. Znovu sa pytam na regulator CWR ku kotlu Junkers. Kotol funguje no svieti Udržba .A kčomu mi je treba robit servisnu prehliadku.Keď funguje tak prečo.Moj nazor je to zbytočne to robiť.To som čital niekolko člankov že sa omieta prach A servisak naťuka čislo a Udržba z displeia zmizne.Ďakujem
28. jan o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tomasko007
3
Registroval sa 6. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 339 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Žarnovica.
fotoportrét
fotoportrét
tomasko007
3
Registroval sa 6. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 339 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Okres Žarnovica.
 Pytaš sa na nazor a ked ti ho niekto povie odmietaš ho akceptovať... Tak potom kladivom rozdrb displej a maš po probleme ked nechces volať servisaka
28. jan o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
 Neprajem toto nikomu no niektori exoti si o to sami koleduju.
Tu mate odpoved na vasu blbu otazku " ked funguje tak naco "
28. jan o 20:00  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zigibb
Registroval sa 22. októbra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 158 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
zigibb
Registroval sa 22. októbra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 158 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
 Pri prehliadke sa urcite neometa len prach ! Akurat dnes bol na RTVS v Obcan za dverami chlap s Immergasom co si dal spravit prehliadku po 1,5 roku aj to koli tomu ze sa nieco pokazilo. Potom sa pokazil po 2 rokoch aj nieco a poslali ho kade lahsie ze uz nema zaruku darmo sa ohanal ze mala byt 5 rokov. Hlavne pri kondenzakoch co som cital aj co tu ludia pisu to treba robit kazdy rok. Ja som daval robit aj na klasicky kazdy rok od nova a teraz raz za dva roky a sluzi bez poruchy az na poistny ventil 12 rokov.
28. jan o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
 @zigibb pozrel som si to videjko.
Viessmann to riesi hned podpisom 5 rocnej zmluvy. Ak si ju zakaznik nezela ostava mu klasicka 2 rocna no po 12 mesiacoch plati za udrzbu a servisnu prehliadku priamu technikovi ktory nasledne odosle vyplneny formular vyrobcovi.

Tu pochybil jedine on tym ze si ma volat servisneho technika po 12 mesiacoch a argument ze mu povedal ze az na jar , ja sa stavim ze to bol iny technik nez ten co mu kotol spustal.
28. jan o 20:36  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
technik007
3
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3368 príspevkov. Má 16 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
technik007
3
Registroval sa 21. apríla 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3368 príspevkov. Má 16 priateľov.
 @gkrivanek ..je na to ešte záruka??? emoticon emoticon emoticon asi už .nie emoticon ..či???
28. jan o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
 @technik007 nie je. Nebola vykonana servisna prehladka po 12 mesiacoch.
A je uplne jedno ci sa mal ozvat servisny technik alebo zakaznik jemu.
Vyrobca nepochybil tieto veci si ma ustrazit koncovy zakaznik.
28. jan o 20:56  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
zigibb
fotoportrét
fotoportrét
zigibb
 @gkrivanek jasne ze pochybil zakaznik. Nic si neprecital. Ved to vsade pisu ze musi splnit podmienky ked chce 5 rokov. Uz tam iba nariekal. Keby jemu ukazovalo niekde ze ma spravit prehliadku mozno by spravil. Ale ked uz riesili ze on nema co platit za rocny servis tak som mal dost. Aj pri novom aute je asi automaticky prehliadka zadarmo emoticon
28. jan o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
 @zigibb tvrdia ze by nemusel pretoze to zariadenie nestoji 5 €. A vyrobca by to mal riesit s autorizovanym servisnym technikom ano aj to tak je pri 5 rocnej u viessmana u 2 rocnej to nieje ano pri 10 tis eurovom zariadeni. Je to udrzba a v nej zahrnuta prehliadka.
28. jan o 21:30  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kejsix
3
fotoportrét
fotoportrét
kejsix
3
 @zigibb ono je to celkovo taka relacia, kde je castokrat dotycny tak strasny debil, ze mu nevadi sa s tym ist este pochvalit do telky...
28. jan o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stowasser
5
Registroval sa 9. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3079 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
stowasser
5
Registroval sa 9. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 3079 príspevkov.
 Jedincom nechapajucim nutnost servisnych prehliadok pocas 2r. zaruky by som rad pripomenul analogiu k autám - tam je tiez dvojrocna zaruka a len vynimocne automobilky resp. predajcovia ponukaju zdarma komplet servisne prehliadky v priebehu zakonnej zaruky (operativny lizing sa samozrejme nerata)
29. jan o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
 @stowasser a rozhodne stoja viac ako kotolemoticon
29. jan o 10:27  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
josef_vavra (58 r.)
Registroval sa 20. decembra 2016 na modrastrecha.cz. Pridal 298 príspevkov a 1 článok. Má 1 priateľa. Praha, okres Praha.
  • Už bývam v byte
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
josef_vavra (58 r.)
Registroval sa 20. decembra 2016 na modrastrecha.cz. Pridal 298 príspevkov a 1 článok. Má 1 priateľa. Praha, okres Praha.
  • Už bývam v byte
    Česká republika
 @gkrivanek Roční prohlídka je strašně dlouhá doba. Já bych zval servisáka nejlépe každý týden. Nedělám si srandu. Je spousta závad, které mají rychlý průběh a mezi tím stačí obyvatelé i umřít. Třeba přijdou letní vedra a komín ztratí tah. Co zjistil servisák samozřejmě už neplatí, jsou jiné tahové podmínky. Prostě servis kosmetickou obhlídkou opravdu není servis a je třeba sledovat vlastnosti kotle.
U kondenzáku tedy hlídám rozdíl teplot spaliny - zpátečka a povinně!!!! hlídám obsah CO uvnitř kotle. Mezi plíživé závady, které servisák nedokáže najít, patří netěsnost komory. Papír o splněné roční prohlídce si tak můžete dát na náhrobní kámen. Jedna taková závada paradoxně vznikla poté, co servisák kotel rozvrtal při ročním servisu a kotel do měsíce nakonec chytil plamenem podobně jako na fotce. Obojí, tedy jak vysoký obsah CO, tak vysoký rozdíl teplot spaliny- zpátečka kotel nemilosrdně odstavuje z provozu.
Dálkový dohled může být součástí inteligentního řízení a sledování domu a toto všechno jednorázově vyjde, včetně sledování CO do 2000 Kč/80€. Kosmetického čističe tedy nezvu. Víc věřím technologiím, které za mě hlídají kotel 24/7. Podrobnosti v mém profilu.
29. jan o 11:18  •  už býva v byte  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
gkrivanek (33 r.)
1
  • Staviam dom
    Vlkanovo, okres Komárno
 @josef_vavra presne nato sluzi analizator spalin presne ukaze hodnoty spalovacieho cyklu.
30. jan o 19:26  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to