Prievan z rekuperácie - cítite ho aj vy?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viem,je tu xy tem na rekuperáciu, co to mame naštudované, ale čítala som niekde,ze maju ludia v dome z rekuperacie prievan. Chceme si ju dat,ale toho prievanu sa desim. Čo je na tom pravdy?
Odpovedať
@doritt Zdravim, ak by bolo mozne, poslite ak=j mne zopar foto z vasej realizacie. Riesim si rekuperaciu svojpomocne, rozvody uz mam natahane, ostavaju mi iba hlavny privod a odvod do jednotky. Zaujimaju ma hlavne ukoncenia pri prechode stenou a napojenie na jednotku. Dakujem
Odpovedať
Da sa to vobec riesit svojpomocne. Tiez nas to o chvilu caka a radsej by som to teda nechala komplet na firmu
Odpovedať
Profilova fotka
@murika Dobrý deň, poslala som Vám súkromnú správu.
Odpovedať
@murika ak myslis instalaciu tak ano da sa to uplne v pohode svojpomocne.
Odpovedať
@martin_matthew ahoj. ty si chces robit celu rekuperaciu sam?
Odpovedať
@durim ahoj, co za system dezinfekcie ste pouzili? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@murika možte ak viete ako si spraviť inštaláciu aj sami alebo cez majstrov , ktorí sa tomu venujú. Keď sme riešili rekuperáciu, nechali sme si poradiť od Wolfu a tí nám dohodili partiu, ktorá sa o inštaláciu postarala a my sme s tým potom nemali žiadne starosti, keďže sme na to ani nemali moc času. Takto nám to bolo proste lepšie
Odpovedať
Tak to ste mali potom fajn, ked sa vam firma postrala aj o tuto stranku. Oni maju takyeto partie nejak zazmluvnene alebo dostanes len odporucanie v ramci okresu podla bydliska?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@matosl Ospravedlňujem sa, že neskoro, ale dlho som tu nebol. Ja som inštaloval túto https://www.iventilatory.sk/profesion...
Odpovedať
Profilova fotka
@obonka Ahoj prepáč dlho som tu nebol, prerábam zatial svojpomocne a nevidím v tom problém keď si to človek študuje pár dní/týždnov tak s tým nebude problém, toto leto sa len do toho púštam, chcem si spraviť predprípravu len sa obávam že sa to bude správať ako zvukovod lebo si plánujem silnú hudbu a nechcem aby sa mi vôli rekuperácií šíril vačší hluk s domu (plánujem fakt silnú audio sústavu) takže som na pochybách. Niekto k tomu viac info? ďakujem
Odpovedať
@palo18 áno, takto začína text každého neskoršieho problému ... na slovensku sme "majstri" v svojpomocnosti. Ešteže existuje dosť profesionálov, ktorí vám to potom za dvojnásobné peniaze prídu urobiť správne 😉
Odpovedať
@erikg co konktetne myslite? Alebo inak. Ako sa da nespravne natiahnut plastova hadica od rozdelovaca po vyustku? Uprimne by ma to zaujimalo. 😉 Ps. Na slovensku sme majstri v svojpomoci preto, ze polovicka majstrov su nenazrate prasce co si cenu prace urcuju podla Joza. Ked bere jozo tolko tak ja dam o 5 euro menej a je..... akakolvek cenotvorba nulova lebo ani len netusia co to slovo znamena.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?