Prídavný vykurovaci prvok

Dobrý deň chcela by som poradiť..Prerábali sme starší dom nie je ešte zateplený...Kúrenie máme plynové ...No v kúpeľni sme zaváhali a Dali sme tam len jeden rebríkový radiátor.(teraz Ľutujeme že sme nedali podlahové kúrenie).pod kúpeľnou sa nachádza menšia pivnica.. .tu sme už izolovali polystyrénom.. Je tam strašná zima poraďte mi prosím čo by sme mohli tam ešte dať nejaké iné Vykurovacie teleso, aby tam bolo teplo. Rebríkový radiátor by som tam chcela ponechať lebo je to výhoda že sa tam môžu sušiť uteraky a iné veci. Rozmýšľala som nad Infrapanelom... poraďte ešte niečo?? Cenovo dostupné a praktické!! veľmi pekne Ďakujem prajem pekný deň.
Odpovedať
infrapanel je dobra volba. Alebo ak uz nechcete prerabat elektroinstalaciu, tak prenosny ziaric. Vyhnite sa tym vyhrievanym kobercom, to je nezmysel.
Odpovedať
Ak nechces prerabat podlahu, tak ten infrapanel je dobra volba. Ak by si chcela prerobit teda podlahu, tak su aj elektricke rohoze pod podlahy, na zapojenie staci aj mantel popripade elektrikar, nic zlozite to nie je
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?