Menu Forum

Poradíte kachle do 800 € ?

3. aug 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
julia260
Registrovala sa 4. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Detva.
fotoportrét
fotoportrét
julia260
Registrovala sa 4. novembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Detva.
 zdravím vas, rozhodujem sa v rámci jednej slovenskej značky (thorma). ale rada si necham poradit s výberom, najmä ak som nieco opomenula. mali by to byť teplovzdušné kachle na drevo, mám možnosť externého prívodu vzduchu. priemer komína - vnútorný, je 15 cm, komín je OK, aj po revízii. napojenie bude horné, ale môže byť aj bočné. vykurovaný priestor 190m3, otvorené 2. poschodia, dom je zateplený, ale nie príliš emoticon , t.j. tehla 40cm a 8 cm PS....ak by boli niektoré vlastnostami SUPER, teda by vynikali nad tými ostatnými --- vdaka za rady.
19. jan 2015 o 20:00  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
tatiana1978
45
Registrovala sa 10. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 562 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Svidník.
fotoportrét
fotoportrét
tatiana1978
45
Registrovala sa 10. júla 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 562 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Svidník.
 skus HS Flamingo,český výrobok.Máme ho v zimnej záhrade..spokojnost
19. jan 2015 o 20:07  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rikaskcz (39 r.)
RIKA SK CZ Kajmont Servis
RIKA Inteligentné pece PRO

Krby, komínové systémy, krbové drevo - Okres Banská Štiavnica
2

“Nase nove video.... https://www.modrastrecha-pro.sk/catalog/vendor/rikaskcz/”
(Pred 4 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
rikaskcz (39 r.)
RIKA SK CZ Kajmont Servis
RIKA Inteligentné pece PRO

Krby, komínové systémy, krbové drevo - Okres Banská Štiavnica
2

“Nase nove video.... https://www.modrastrecha-pro.sk/catalog/vendor/rikaskcz/”
(Pred 4 mesiacmi)

Hmm...viem ze kazdy ma akosi strop na kachle....ale treba si uvedomit ze 190m3 nie je mala plocha....a ze za malo penazi sa neda cakat velka hodnota...aj to ze kurenie je najvacsia polozka na byvanie...je dobre ked sa rozhodnes investovat nie len kupit nieco co sa bude tvarit ze dava teplo...a to nechcem moc rozoberat regulaciu a spotrebu aj drevo sa da setrit...urcite nase pece vynikaju vo vsetkom co by si potrebovala,a vsak je to na tvojom rozhodnuti ....ja dokazem odporucit aby si bola spokojna nie cenou ale hodnotou emoticon
19. jan 2015 o 20:12  •  www.kajmont.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
candyman666
2
Registroval sa 19. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 70 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Malacky.
fotoportrét
fotoportrét
candyman666
2
Registroval sa 19. januára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 70 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Malacky.
 nejaké s terciárnym spalovaním?
20. jan 2015 o 10:00  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leilak1
17
Registroval sa 14. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 655 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
leilak1
17
Registroval sa 14. decembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 655 príspevkov. Má 2 priateľov.
 Tých kachlí je už milion , musia sa aj hlavne páčiť , ja si tiež neviem vybrať. Najlepšie je navštíviť nejakú veľkú predajňu , lebo fotky často mooc skresľujú ....
20. jan 2015 o 10:14  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mifkovicj
Registrovala sa 3. augusta 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
mifkovicj
Registrovala sa 3. augusta 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Senec.
 maslam že thorma je nedostačucia treba invecta
3. aug 2015 o 23:17  •  Páči sa mi to