Menu Forum

Nútené vetranie v 100 ročnom dome

fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
Registroval sa 25. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky a 1 album. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
    Križovany nad Dudváhom, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
Registroval sa 25. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky a 1 album. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
 Zdravím vás, rekonštruujeme 100 ročný vidiecky domček, plán je z vonku obnoviť pôvodnú architektúru a v interiéry moderné technológie a zariadenie.
Kedže v tomto type domu (slíž s prechodnými izbami) nie je vetranie dobre riešené, zvažujem nútené vetranie,poprípade doplnené o rekuperáciu.Nemám však potuchy kde umiestniť odsávanie a prívod vzduchu.
Poprosil by som o nejakú radu,poprípade i nejakú teóriu.
Prikladám pôdorys po rekonštrukcii
25. jún 2015 o 10:14  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
 up?
30. jún 2015 o 06:56  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kovixxx
85
Registroval sa 25. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 228 príspevkov. Má 19 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
kovixxx
85
Registroval sa 25. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 228 príspevkov. Má 19 priateľov. Bratislava, okres Bratislava.
 @tycon Napíš @asex -ovi, ten ti poradí v tejto oblasti aj s cenovou ponukou.
30. jún 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asex (38 r.)
Asex
Pavol Hošták PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Martin
PRO Shop: 5 inzerátov
179

“Všetkých čo sa chystajú začať stavať určite nepoteší nový zákon o rozvoji. Hneď ako vám príde stavebné povolenie pripravte si tisíce eur na poplatok... http://www.zakonypreludi.sk/zz/2015-447”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
asex (38 r.)
Asex
Pavol Hošták PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Martin
PRO Shop: 5 inzerátov
179

“Všetkých čo sa chystajú začať stavať určite nepoteší nový zákon o rozvoji. Hneď ako vám príde stavebné povolenie pripravte si tisíce eur na poplatok... http://www.zakonypreludi.sk/zz/2015-447”
(Pred 3 mesiacmi)

Ak je záujem, treba mi to poslať do mailu aby som si to poriadne pozrel. V princípe pri nasávaní ide hlavne o to aby to nebolo z ulice kvôli prachu, od úžitkových zvierat kvôli smradu.... Treba zohľadniť výšky stropov a napísať aká je plánovaná medzera pod stropom na rozvody... prípadne v akej cenovej relácii sa to má pohybovať... čo najmenej/stred... treba si pozrieť moju stránku kde mám o tom články...
30. jún 2015 o 10:42  •  www.asex.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
 dakujem pekne
6. júl 2015 o 12:02  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to