Menu Forum

Nútené vetranie v 100 ročnom dome

fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
Registroval sa 25. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky a 1 album. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
    Križovany nad Dudváhom, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
Registroval sa 25. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 3 príspevky a 1 album. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
 Zdravím vás, rekonštruujeme 100 ročný vidiecky domček, plán je z vonku obnoviť pôvodnú architektúru a v interiéry moderné technológie a zariadenie.
Kedže v tomto type domu (slíž s prechodnými izbami) nie je vetranie dobre riešené, zvažujem nútené vetranie,poprípade doplnené o rekuperáciu.Nemám však potuchy kde umiestniť odsávanie a prívod vzduchu.
Poprosil by som o nejakú radu,poprípade i nejakú teóriu.
Prikladám pôdorys po rekonštrukcii
25. jún 2015 o 10:14  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
 up?
30. jún 2015 o 06:56  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kovixxx
94
Registroval sa 25. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 228 príspevkov a 2 albumy. Má 23 priateľov. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
kovixxx
94
Registroval sa 25. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 228 príspevkov a 2 albumy. Má 23 priateľov. Okres Dunajská Streda.
 @tycon Napíš @asex -ovi, ten ti poradí v tejto oblasti aj s cenovou ponukou.
30. jún 2015 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
asex (39 r.)
Asex
Pavol Hošták PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Martin
191

“Všetkých čo sa chystajú začať stavať určite nepoteší nový zákon o rozvoji. Hneď ako vám príde stavebné povolenie pripravte si tisíce eur na poplatok... http://www.zakonypreludi.sk/zz/2015-447”
(Pred 7 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
asex (39 r.)
Asex
Pavol Hošták PRO

Stavebné a montážne firmy - Okres Martin
191

“Všetkých čo sa chystajú začať stavať určite nepoteší nový zákon o rozvoji. Hneď ako vám príde stavebné povolenie pripravte si tisíce eur na poplatok... http://www.zakonypreludi.sk/zz/2015-447”
(Pred 7 mesiacmi)

Ak je záujem, treba mi to poslať do mailu aby som si to poriadne pozrel. V princípe pri nasávaní ide hlavne o to aby to nebolo z ulice kvôli prachu, od úžitkových zvierat kvôli smradu.... Treba zohľadniť výšky stropov a napísať aká je plánovaná medzera pod stropom na rozvody... prípadne v akej cenovej relácii sa to má pohybovať... čo najmenej/stred... treba si pozrieť moju stránku kde mám o tom články...
30. jún 2015 o 10:42  •  www.asex.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tycon
3
  • Už bývam v dome
 dakujem pekne
6. júl 2015 o 12:02  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to