Lahke podlahove kurenie do podkrovia na dreveny strop

Zdravím. Neviem sa rozhodnut ake kurenie do podkravia , na prizemi bude podlahove teplovodne (plyn) ale na podkrovie by som chcel nieco lahke kedze bude dreveny podklad . Ak by ste mi s radou kurenia mohli poradit aj skladbu podlahy. Dakujem vopred.
Odpovedať
je aj sucha skladba podlahove ak by si mal zaujem je to len o financiach
Odpovedať
Viem ze je aj sucha skladba ale tak som rozmyslal ci nebude to teplo od spodu stupat ajtak hore ked nezaizolujem podlahu na podkrovi a nebude mi staci na dokurenie len elektrina . Ta cena suchej skladby ma predsalen trochu odradza.
Odpovedať
@lopqo na toto zabudni :" ...nebude to teplo od spodu stupat ajtak hore ked nezaizolujem podlahu na podkrovi a nebude mi staci na dokurenie len elektrina...". buď si tam daj radiátory alebo podlahovku
Odpovedať
Profilova fotka
@lopqo ak je tam klasický drevený strop a odstránite zásyp, položíte podlahu, tak priestor bude prehriaty. Ak sú to spálne a stačí 18°C, stačí dorobiť pár vzduchových prieduchov s možnosťou uzavretia .
Odpovedať
@slavoslav ja som myslel elektrinu ako ele podlahove kurenie nechcem radiátory @jan45 tie prieduchy myslíte s prízemia do podkrovia cez izoláciu v podlahe?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?