Kurenár - západné slovensko

16. jan 201810

Poraďte prosím skúseného a kvalitného kúrenára, najlepšie okres Trnava, Hlohovec, Nitra, Piešťany. A hlavne nech je spoľahlivý. Ďakujem.
Jedná sa o navrhnutie a nacenenie peletového kotla + akumulačná nádrž.

 • @zuzka276  Dobrý deň. Ja keď som realizoval kúrenie do domu a rozhodoval som sa pre firmy, bol som sa pozrieť na výstavisku v Nitre - Aquatherm. Tam som sa zoznámil s jedným pánom - majiteľom a celkom sa mi páčil od nich kotol na pelety. Sídlo majú v takej malej dedinke pri Bojnej - inak fakt problém to tam nájsť. Majú aj web stránku: http://zamatsro.sk/ Bol som si to tam pozrieť aj s manželkou a deťmi, všetko predviedol,. o týždeň doručil a ich technik zapojil. Pelety ale beriem od iných.

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Výroba krbových vložiek na individuálnu zákazku. Návrh a realizácia krbov podľa Vašich snov.
  Špecializované krbové štúdio, ktoré ponúka širokú škálu krbových a pecných vložiek, krbových kachlí, piecok a kompletného materiálu.
  Navrhujeme a montujeme úsporné kúrenie šité na mieru stavby. Komplexné a individuálne riešenia v oblasti voda, plyn, kúrenie.
  Články od našich partnerov
  Papierom proti ohňu?
  Spoznajte najčastejšie chyby pri zatepľovaní fasády
  Izoláciu sokla netreba podceňovať. Vyhnite sa týmto chybám, aby ste ochránili základy domu, predišli plesniam a únikom tepla
  Archív článkov od partnerov