Menu Forum

Krbová vložka Unifarm 700 Selenic a vaše skúsenosti

fotoportrét
fotoportrét
andrael
7
Registrovala sa 9. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Krupina.
fotoportrét
fotoportrét
andrael
7
Registrovala sa 9. marca 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 22 priateľov. Okres Krupina.
 http://www.palomino.sk/uniflam-700-selenic-s-klapkou-privod-vzduchu-z-exterieru-p-1454.html

prosim poradte,chcem vediet nazor co poviete na tuto krbovu vlozku.
je prijatelna cena Francuzky vyrobca a paci sa mi aj privod vzduchu z exterieru ci externy popolnik bez otvoreni dvierok.
moja tka podmienka je 12KW a viac. kedze chcem vykurovat krbom cely dom prieduchmi. najvzdialenejsia cast je 6m. na 3 vetvy.
vykurorovane 161m2 vyska stropov bude 2,40.
23. máj 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
andrael
7
fotoportrét
fotoportrét
andrael
7
 to nikto nepozna tohoto vyrobcu?
24. máj 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
reka99
97
Registrovala sa 17. januára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 209 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Prievidza.
  • Prestavujem dom
    okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
reka99
97
Registrovala sa 17. januára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 209 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Prievidza.
  • Prestavujem dom
    okres Prievidza
 My potrebujeme teplovodnu krbovu vlozku 22kw minimum, hladam hladam fuuuu neviem sa zorientovat tie ceny su brutalne....
24. máj 2011 o 12:30  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

Interiér - doplnky a dekorácie - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

riešili sme aj my pred 2t nakoniec sme si objednali aj so stavbou krbu od jedného pana z malaciek našla som ho na webe... takto vyzerá náš krb po týždni práce emoticon
24. máj 2011 o 12:32  •  stavia dom  •  www.nafotky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
andrael
7
fotoportrét
fotoportrét
andrael
7
 @ria03 a tiez tuto vlozku?
26. máj 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

jaj to neviem emoticon zistim od manžela...
26. máj 2011 o 11:02  •  stavia dom  •  www.nafotky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

tak že nie naša je Krbová vl. Kratki Zuzia 16 Kw
26. máj 2011 o 11:05  •  stavia dom  •  www.nafotky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
Registrovala sa 12. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 409 príspevkov. Má 10 priateľov.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
ingeborg78
5
Registrovala sa 12. apríla 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 409 príspevkov. Má 10 priateľov.
  • Už bývam v dome
 @ria03 ahoj a ako ste spkojni s tou krb.vlozkou, tiez nad nou rozmyslame... nemas nahodou foto realizacie?
5. jún 2011 o 08:08  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

fotoportrét
fotoportrét
ria03
ROKIJA s.r.o.
Mária PRO

ahoj ešte sme ju nestihli vyskúšať emoticon sťahovať sa budeme asi až za mesiac ... pripájam foto z realizácie... už je aj obložený a čakáme na drevenú rímsu... potom dám foto hotového
15. jún 2011 o 22:05  •  stavia dom  •  www.nafotky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to