Krbová vložka Romotop KV 025 - skúsenosti

Mate niekto tuto krb.vlozku alebo skusenosti s nou?? Plusy / minusy..
Odpovedať
nikto???
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_1989 ona je to viac menej novinka ... ale s Romotopom sme zatiaľ mali pozitívne skúsenosti ,nakoľko sa zaoberáme predajom a stavbou.
Odpovedať
@flamaecol hej, vieme, tak dufam ze snad bude fungovat presne tak ako ma a budeme spokojni
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
stale nikto žiadne skusenosti? :-)
Odpovedať
@lenka_1989 dobrý den ako ste dopadli ste spokojný s tou krbovou vložkou?
Odpovedať
Profilova fotka
@gaspo Romotop je ešte v pohode....
Odpovedať
@gaspo dobry den, nakoniec sme sa rozhodli pre uplne inu.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_1989 prezradíte??? :-)
Odpovedať
my máme krb.vložku Romotop a zatiaľ len pozitívne skúsenosti, sme spokojný :-)
Odpovedať
@reward Lacunza Itaca
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Zdravim vas. Ideme rekonstruovat starsi rodinny dom a rozhodujeme sa aku teplovodnu krbovu vlozku kupit. Bude sluzit ako primarny zdroj tepla + budeme mat aj plynovy kotol ako zalohu ked nebudeme doma alebo bude straasna zima. Chalupu budeme kompletne zateplovat, ale budu vykurovane viac menej 3 poschodia ak ratam aj pivnicu (bude obyvana). Moja otazka je ci by tato krbova vlozka ROMOTOP KV 025 W01 zvladala plnit tuto funkciu. Vdaka za odpovede :-)
Odpovedať
Nikto nic?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kluzoo mozno ano bude, avsak pokial nenapojis na kumulacnu nadrz....mal by si popremyslat na clovekom ktory bude prikladat....krb.vlozka je fajn ale nema komfort... mozno je jednoduchsie investovat do kvalitneho interieroveho spotrebica na pelety(napr.) a naklady na plyn.uplne vylucit. tak tiez naklady na obstavbu k.v. U nas na stranke sa dozvies viac o interierovych kotloch. a v buducnosti sa presvedcis ako sa da komfortne a ak lacno vykurit dom a robit tepla uzitkova voda.
Odpovedať
@rikaskcz akumulacka je samozrejmost, bez nej by to nemalo zmysel. Ja potrebujem nieco na drevo, lebo svokra ma podiel v lese takze mam moznost ziskat drevo za lacnejsie. Preto su pelety pre mna menej zaujimave...
Odpovedať
@kluzoo mam skusenosti ze nie vsetci to beru ako ty...samozrejme ked mas moznost dreva je to urcite lacnejsie....skor som myslel na komfort prevadzky. A ked mas tuto vyhodu je moznost kombinacie interieroveho kotla drevo/pelety.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
romotop je totalny suvix vela dreva spali
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?