Krbová vložka KOBOK - CHOPOK R-90- S 670x500 Skúsenosti....

Ahojte.... chcela by som Vás poprosiť o skúsenosti s touto krbovou vložkou... prípadne odkiaľ ste ju obejdnávali, prípadne kontakty na šikovného človeka čo by to vedel aj pekne obložiť... PREŠOV ...Ďakujem za každú skúsenosť....
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik_01 rohové prevedenie - spojené dve sklá, nie je žiadna výhra... Prisávanie vzduchu do ohniska = čierne sklo
Odpovedať
@reward môžte mi to prosím ešte vysvetliť.....?? Ďakujem ..:)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik_01 veľmi rád.. 0905655488
Odpovedať
tak teraz večer Vás už nebudem otravovať....:
Odpovedať
No už Kobok CHOPOK máme doma... prvý krát zakúrene... a už aj pokrstené (odymené) sklo a šamot ..:))
Odpovedať
Dobry vecer pan reward chceme krbovu teplovodnu vlozku bef whv 80 cp vite mi poradit ci to je dobra volba?!
Odpovedať
Profilova fotka
@blister333 žiaľ nemám skúsenosti a teda neviem...
Odpovedať
KOBOK celkovo nie je ziadna vyhra, alebo len ta rohova varianta? Dostali sme cenovu ponuku, ktora obsahuje KOBOK Chopok 730/500, viete mi povedat ci je kvalitna? povodne sme mali odporucenu La Nordica Focolare 70, ale to nam krbar zavrhol, ze Kobok je lepsi..
Odpovedať
Tiez budem mat rohovy krb a rozmyslam aku krbovu vlozku kupit ci kobok, alebo bef.
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx na bef som pocula vela zleho, kvoli praskajucim sklam.. Na kobok sa zatial nik nestazoval
Odpovedať
@katka8855 a co tak kratki (zibi)? Ten tiez nevypada zle
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx my ho mame... chceli sme kobok chopok, ale neskoro sme sa zbadali a teraz v sezone su dost drahe... tak zme zvolili kratki zibi
Odpovedať
Článok sa načítava...
@katka8855 ja budem vyberat podla velkosti ohniska a designu.chcem aby tam vosli velke hrube polena.
Odpovedať
Profilova fotka
@originalx do nasho sa celkom zmestia a mne designovo uplne ulahodil :) u mna laska na prvy pohlad... my sme hlavne nechceli moc maly
Odpovedať
@katka8855 Co je to drahe? Nam nacenili komplet aj s rozvodmi do 3 izieb na 2800, co si myslim ze je v poho..
Odpovedať
Profilova fotka
@ludmi82 vzhladom na to, ze kupujeme kotol za 3000 eur, sme neboli ochotny investovat vela do krbu... my sme sa bez rozvodov zmestili do 1200 eur
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzulik_01 mame a sme spokojni Nechceli sme vela investovat do krbovej vlozky a tato bola za rozumnu cenu. Brali sme od krbara, ktory nam krb robil. Je pravda ze sklo byva obcas zaciernene. Ale zalezi to od toho akym drevom kurime. Ak je suche tvrde, tak sklo vydrzi ciste. No a ked je cierne tak ho sem tam umyjem. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?