Menu Forum

Krbová vložka - Invicta 700 Selenic pravé presklenie

fotoportrét
fotoportrét
kolkovazis
3
Registroval sa 2. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 33 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Prievidza.
  • Staviam dom
    Lipník, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kolkovazis
3
Registroval sa 2. februára 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 33 príspevkov a 3 albumy. Má 4 priateľov. Okres Prievidza.
  • Staviam dom
    Lipník, Slovensko
 Ahojte, mám v pláne kúpiť túto krbovú vložku. Mám bungalov o rozlohe cca 90m2, jednopodlažný, výška stropov v priemere 2,5m (niekde sú šikmé stropy, niekde rovné preto píšem že v priemere). Teplovzdušné rozvody po celom dome. Krbová vložka bude umiestnená v obývačke s kuchyňou o rozlohe 28m2. Krb budem používať v prechodnom období a v zimnom období na zníženie nákladov na hlavné kúrenie. Prosím aké máte skúsenosti s touto krbovou vložkou? Poprípade akú by ste mi odporúčili do môjho domu na moje potreby v cene do cca 1000€ +- . Ešte uvažujem aj nad KOBOK - CHOPOK pravé presklenie bez stlpika, len ten je už drahší (cca 1200€). Ďakujem za vaše názory!
2. feb 2014 o 21:58  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
reward (48 r.)
Kozuby a kachľové pece Bratislava
Juraj Kováč PRO

Kozuby / krby a pece, komíny - Okres Bratislava
PRO Shop: 5 inzerátov
93

“Https://www.joj.sk/na-chalupe/tipy-a-triky/169695-nedbalost-vas-pripravi-o-kopec-penazi-pri-ukladani-dreva-nezabudajte-na-tuto-vec”
(Pred 3 týždnami)

fotoportrét
fotoportrét
reward (48 r.)
Kozuby a kachľové pece Bratislava
Juraj Kováč PRO

Kozuby / krby a pece, komíny - Okres Bratislava
PRO Shop: 5 inzerátov
93

“Https://www.joj.sk/na-chalupe/tipy-a-triky/169695-nedbalost-vas-pripravi-o-kopec-penazi-pri-ukladani-dreva-nezabudajte-na-tuto-vec”
(Pred 3 týždnami)

@kolkovazis zvážte dobre toho poliaka... radšej Kobok...
2. feb 2014 o 22:56  •  www.kozuby-juko.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flamaecol (33 r.)
Flama ecol - kachliarstvo a krby
Peter Velička PRO

Kozuby / krby a pece, komíny - Okres Čadca
PRO Shop: 4 inzeráty
47

“Pre zákazníkov nášho e- shopu z MS ponúkame zľavy, ktoré stoja za povšimnutie. Pýtajte sa! http://www.krbyshop.sk”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
flamaecol (33 r.)
Flama ecol - kachliarstvo a krby
Peter Velička PRO

Kozuby / krby a pece, komíny - Okres Čadca
PRO Shop: 4 inzeráty
47

“Pre zákazníkov nášho e- shopu z MS ponúkame zľavy, ktoré stoja za povšimnutie. Pýtajte sa! http://www.krbyshop.sk”
(Pred 2 rokmi)

@kolkovazis prikláňam sa tiež ku Koboku...do konca februára prebieha akcia,stačí mi pozrieť album emoticon
8. feb 2014 o 11:56  •  www.flamaecol.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kolkovazis
3
  • Staviam dom
    Lipník, Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kolkovazis
3
  • Staviam dom
    Lipník, Slovensko
 Rozhodol som sa pre Kobok - Chopok prave presklenie. Uvidime co to da emoticon ked bhde ptestovany tak napisem skusenosti pre ostatnych
13. feb 2014 o 19:57  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to