Kotol Viessmann

Ahojte, aké máte skúsenosti s predĺženou zárukou u kotla Viessmann? Oplatí sa to dať, alebo je to zbytočnosť? Ďakujem
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Neviem ako je to s kotlami ale celkovom som pocul, ze predlzena zaruka je blbost lebo zo zakona je dane, ze pocas 2ch rokov ti musia do 30 dni opravit (vymenit) tovar resp vratit peniaze ale vraj pri predlzenej zaruke nie je stanovena doba na opravu tovaru. To znamena, ze mozes mat tovar pokazeny aj pol roka a nic si nepomozes... moznoze trepem ale tak som pocul.
Odpovedať
@juggernaut zmluvne podmienky taketo nepripustia pri predlzenej
Odpovedať
@gkrivanek nebudem sa hadat, pisal som ze mozno aj trepem... kazdopadne len pisem, ze som pocul, ze je to trochu odr*b. Treba si to dobre nastudovat a pozriet aby clovek nevyhodil zbytocne kilo do vzduchu.
Odpovedať
Profilova fotka
@gkrivanek Ani sam neveris tym blbostiam co tu pises.
Odpovedať
@yuri66 nikto sa ta nepytal.
Odpovedať
@bystrica1985 tak či tak potrebuješ kazdy rok urobit reviziu kotla ,Takto ked si to daš predlžit tu zaruku tak to zaplatiš len firme Viessman a o nič sa nestaráš a máš zaruku na 5 rokov a Viessman automaticky pošle technika kazdy rok aby urobil reviziu.Nemusite si stym robit starosti že akeho technika zavolat.
Odpovedať
V tomto prípade sa jedná o predĺženú záruku na 10 rokov.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň! Chcem sa spýtať,kde je poistný ventil na kotly Viessmann Vitodens 111? Potrebujem znížiť tlak. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte by som upravil tú otázku. Kde je poistný-vypúšťací ventil na kotly Viessmann Vitodens 111? Ventil na vodu, musím vypustiť vodu, aby som znížil tlak. Ďakujem 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?