Koľko ste platili za podlahové kúrenie?

Zobraz úvodný príspevok
Koľko ste platili za podlahové kúrenie, na koľko m2 máte?
Odpovedať
1
16
17
@vebi34 Podľa mňa je to hrozne vysoká cena...ja idem teraz robiť kanál, vodu(rúrky Herz), kúrenie (Rehau)...spolu 5200€, 150m2...ak wiesmann takcena 4600€
Odpovedať
my sme to nakoniec mali za 3000 € v cene boli všetky izolačné vrstvy (fólia, polystyrén, alufólia dilatačná penová páska) kúrenársky materiál a materiál na betonáž a to všetko aj vrátane práce. podlahová plocha zhruba 95 m2 čistej plochy.
Odpovedať
Zdravim, mna vysla podlahovka na kluc 150m2 dom ma tri urovne dvojposchodovy s tym ze medzi poschodie je vchod, garaz chodba, technicka, dali mi ipu na ipu davali este foliu ciernu, lebo zevraj nie je dobre styk ipy a polystyrenu, resp.asfaltoveho laku, potom polystyren 10cm a 8cm, dilatacne pasy, potom hlinikovu foliu a na zaver podlahove kurenie Rehau 17x2 systemon tacker ,,,,nie na systemovu dosku, a platil som toto vsetko vycistili zem ipu natavali, polystyreny,podlahovku, zapojenie na rozvadzace, spolu to bolo 19eur/m2, cisto len podlahovku robia za tusim 10eur/m2 praca, ale vedia aj material vybavit ja som si zohnal sam, ale spokojnost velmi, podl.polystyren sa pohrali s tym okolo kablov pekne sedel, a podlahovku tiez dva dni necele sikovny chlapci
Odpovedať
Ahojte , prosim vas nejaky kontakt na instalaterov na podlahovku okolie CA +-
Odpovedať
@igor256 z akeho e-shopu si bral material ?
Odpovedať
@petercadca ozonius
Odpovedať
Profilova fotka
Presný prepočet potrebného materiálu Ti radi pomôžeme spracovať tu: https://www.kureniezen.sk/podlahove-k...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Nam podlahovku nacenili na 2800 eur kompler material a robota. Spravili za 2 dni🙂 sme spokojni
Odpovedať
Profilova fotka
@schvarzy Komu ste to dávali prosím naceniť? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@adzika ahoj neviem či to môžem takto tu verejne napísať ale firma bola ISO Group a boli sme spokojní riešili nám aj tepelné čerpadlo a rekuperáciu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@schvarzy aku plochu prosim?
Odpovedať
Profilova fotka
@dori2 100 m2
Odpovedať
Článok sa načítava...
@schvarzy dakujem 🙂
Odpovedať
1
16
17
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?