Menu Forum

Je regulátor Vaillant calorMATIC 370 kompatibilný s kotlom Protherm Panther condens?

24. feb 2012  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
anita26 (34 r.)
Registrovala sa 27. júna 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
anita26 (34 r.)
Registrovala sa 27. júna 2011 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 6 príspevkov. Okres Poprad.
 Plánujem si kúpiť pre rodinný dom zostavu Aqua komplet Panther condens od Prothermu a hľadám k tomu nejaký vhodný regulátor. Originálne regulátory od prothermu sa mi nepáčia (dizajn aj funkcie). Protherm aj Vaillant sú jedna skupina, oba používajú ebus zbernicu, ale sú vzájomne kompatibilné?
S akým regulátorom sa dá kombinovať Protherm Panther? Iba s originálnymi od Prothermu?
Ďakujem.
24. feb 2012 o 21:17  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
mgx
3
Registroval sa 19. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 747 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Prestavujem dom
    Kuchyna, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
mgx
3
Registroval sa 19. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 747 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Prestavujem dom
    Kuchyna, okres Malacky
 Ak to nepodporuje OPENTHERM protokol, tak len originalna regulacia. Ale skus napisat do prothermu, kedze su teraz jedna skupina, mozno zjednotili EBUSy, aj ked z konstrukcneho hladiska o tom pochybujem. Funkcie regulacie su navrhnute ku kotlu, takze ak sa ti nepacia v regulacii PROTHERM, neznamena to, ze ti budu s inou regulaciou fungovat (co nebudu).
24. feb 2012 o 22:51  •  prestavuje dom  •  Páči sa mi to