HPA-O 8 CS Plus

Pouziva niekto tepelne cerpadlo HPA-O 8 CS Plus, mam ponuku a rad by som informacie. Rozhodujem sa medzi nim a peletkovym kurenim. V dome nebude alternativne kurenie.
Odpovedať
@cmelor dobrý deň išli ste do tohto tepelného čerpadla ? Ak áno ci ste snim spokojný ? Ďakujem
Odpovedať
@filip33 zdravim.. ano, cez zelenu domacnost..zatial funguje ze o nom neviem.. chvilku nastavovania.. pravidelny servis... Domacnost cca 130m2 platba za komplet elektriku 100€, vsetko na elektriku....
Odpovedať
@cmelor ďakujem
Odpovedať
@cmelor tiež mám to isté čerpadlo. Dom mám esťe nezateplený ešte nebývame tam (cca 170m2). Cerpadlo používam len na temperovanie, comfort na 20 a eko na 18. Mám nastavený comfort a čerpadlo mi ide non stop. Neviem či je to dobre alebo nieco nemám dobre nastavené? Akumulačnu nádrž nemám.
Odpovedať
@cmelor, @tomka85 Ahojte, kto vam ho montoval? Robili ste ho aj s rekuperaciou? Vopred dakujem za odpoved. zu
Odpovedať
@mucha999 instalem ladce... Nakomplet dodavka aj s podlahovkou, izolaciou a poterom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 12 mesiacoch
@ mucha999, ako ste boli spokojny z instalem? tiez mam od nich ponuku na TC zo zapojenim + podlahovku a anyhydrid poter
Odpovedať
@cmelor ako ste boli spokojny z instalem? tiez mam od nich ponuku na TC zo zapojenim + podlahovku a anyhydrid poter
Odpovedať
@mike49 max.spokojnost
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?