Dražice 125L OKCV kvapká príruba

Zdravím, včera sme zapojili nový bojler od Dražíc a dnes ráno kukám a pod krytom elektriky bola voda, nie vela asi pol decko, cize to aj vela je za jednu noc :-) , kvapká to z pod tesnenia príruby , už som ju dotiahol no stále to slabo slzí, ako silno to môžem dotiahnuť alebo je vadné tesnenie?Díki
Odpovedať
Ludkovia nikto nevie čo s tým? som zúfalí,no nemám chuť riešiť reklamáciu...
Odpovedať
nemas co riesit treba to reklamovat...
Odpovedať
@byron22 pred samotnou reklamáciou zavolajte inštalatéra zásobníka, nech sa na to pozrie
Odpovedať
No už je to všetko v poriadku, bol tu servisný technik ,ktorý ma zmluvu s Dražicami, velmi ochotný človek to sa dnes len tak nevidí- vymenil mi tesnenie aj skrutku a nezapýtal nič, povedal že je to v záruke a žiadne pečiatky nepotreboval vydieť, proste to bol normálny človek ktorý vie aká je realita a videl že je to urobené poriadne aj ked bez pečiatok a chyba bola vo výrobe, inak je to sila že si trufajú v Dražiciach dať 5 rokov záruku a vraj bojler prejde neviem akými skúškami a toto sa stane ked vám príde domov ]-(
Odpovedať
Ešte mám otázočku- na plášti bojlera je skrutka so značkou uzemnenie- no z bojlera idú 3 káble a uzemnenie už samozrejme medzi nimi je, takže má zmysel ešte uzemnovať aj cez skrutku na plášti? kedže ten káblik uzemnenia je pripojený pod krytom na prírubu bojlera ktorá je vlastne v kontakte s plášťom...dakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?