Menu Forum

Dražice 125L OKCV kvapká príruba

fotoportrét
fotoportrét
byron22
Registroval sa 17. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 14 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
byron22
Registroval sa 17. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 14 príspevkov. Okres Banská Bystrica.
 Zdravím, včera sme zapojili nový bojler od Dražíc a dnes ráno kukám a pod krytom elektriky bola voda, nie vela asi pol decko, cize to aj vela je za jednu noc emoticon , kvapká to z pod tesnenia príruby , už som ju dotiahol no stále to slabo slzí, ako silno to môžem dotiahnuť alebo je vadné tesnenie?Díki
17. máj 2014 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
byron22
fotoportrét
fotoportrét
byron22
 Ludkovia nikto nevie čo s tým? som zúfalí,no nemám chuť riešiť reklamáciu...
18. máj 2014 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
doors454
1
Registroval sa 2. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 794 príspevkov. Má 9 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
doors454
1
Registroval sa 2. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 794 príspevkov. Má 9 priateľov.
 nemas co riesit treba to reklamovat...
21. máj 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janulikk
2
Registroval sa 6. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 652 príspevkov. Má 2 priateľov. Trnava, okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
janulikk
2
Registroval sa 6. júna 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 652 príspevkov. Má 2 priateľov. Trnava, okres Trnava.
 @byron22 pred samotnou reklamáciou zavolajte inštalatéra zásobníka, nech sa na to pozrie
21. máj 2014 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
byron22
fotoportrét
fotoportrét
byron22
 No už je to všetko v poriadku, bol tu servisný technik ,ktorý ma zmluvu s Dražicami, velmi ochotný človek to sa dnes len tak nevidí- vymenil mi tesnenie aj skrutku a nezapýtal nič, povedal že je to v záruke a žiadne pečiatky nepotreboval vydieť, proste to bol normálny človek ktorý vie aká je realita a videl že je to urobené poriadne aj ked bez pečiatok a chyba bola vo výrobe, inak je to sila že si trufajú v Dražiciach dať 5 rokov záruku a vraj bojler prejde neviem akými skúškami a toto sa stane ked vám príde domov emoticon
22. máj 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
byron22
fotoportrét
fotoportrét
byron22
 Ešte mám otázočku- na plášti bojlera je skrutka so značkou uzemnenie- no z bojlera idú 3 káble a uzemnenie už samozrejme medzi nimi je, takže má zmysel ešte uzemnovať aj cez skrutku na plášti? kedže ten káblik uzemnenia je pripojený pod krytom na prírubu bojlera ktorá je vlastne v kontakte s plášťom...dakujem
23. máj 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to