Dotácie Zelená domácnostiam - Vaše skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Caute strechaci, na SME som zachytil info o podozreni z podvodu s dotaciami. http://ekonomika.sme.sk/c/20085383/fi... Mozete sem prosim napisat Vase skusenosti a ci vobec niekto poukazku aj realne dostal? Dakujem.
Odpovedať
@rkorba kvôli pár tisíckam ?, ak máš navyše možeš darovať, (nie mne), každý stavbár rád ušetri tých par tisíc, ak sa podarí, a dá si TČ alebo si dá akože biomasu a potom bude paliť všetko čo horí,
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
.tak ako ? už sa chystáte zabojovať o dotáciu na tepelné čepradlá ? ? 18. 02. 2020
Odpovedať
ako ste dopadli dnes so žiadosťami ?
Odpovedať
@fural ahojte, dnes sa nam stalo, ze po vyplneni formulara za cca 2,5-3 minuty nam mail na potvrdenie prisiel az 15:12!!! a po jeho potvrdeni az o 16:00 mail, ze prostriedky uz boli vycerpane. Volala som s panom, co robi kurenia a tento problem dnes malo 5 jeho klientov! Maily boli centrum.sk a pobox. Prosim mate dnes niekto rovnaku skusenost? Co s tym? Pritom pocas cakania som odosielala mail na druhy centrum a ten v pohode rychlo prisiel. Cize nemyslim, ze problem bol v maily. Prosim o akekolvek info, ako toto riesit. Dakujem
Odpovedať
@adka_28 uz sa nedohadas, takze si zriad na gmaile a cakaj na druhe kolo.
Odpovedať
Dobrý večer, my sme to tiež dnes skúšali, prvý krát, vyplnili sme to do 5 minút, mail potvrdzujúci prišiel 15,19 hod, tak isto sme si mysleli, že nefunguje pošta, dcéra nám z iného počítača poslala kontrolný mail na tú istú adresu a v sekunde bol v pošte, takže určite v pošte problém nebol. Oznámenie o tom, že sme dotáciu nedostali prišiel o 16,01. Tešíme sa na ďalšie kolo ....................................
Odpovedať
Profilova fotka
@bobo62 ked som ja ziadal o dotaciu minuly rok, tak to bolo treba stihnut do 2 minut. Tak to treba poriadne natrenovat ;-) ja som dostal dotaciu na TC az na treti raz. Prve dva razi mi prisiel potvrdzujuci mail az o 15:03. Ale treti raz to uz bolo 15:02 :-) pri takom mnozstve ziadatelov sa neni comu cudovat. Ja mam gmail.
Odpovedať
@bobo62 Dobry vecer, prosim vas a vy ste mali na akej domene vas e-mail? Tiez centrum.sk, alebo iny, aky? A vasa dcera mala mail z rovnakej domeny ci iny? Dakujem pekne.
Odpovedať
@adka_28 ja som minuly rok dostal aj na TČ aj na FVE.. a vzdy to riesil dodavatel... Zmluva bola postavena tak ze pokial neprebehne uspesne pridelenie poukazky tak nebude reakizovana dodavka
Odpovedať
@adka_28 dcéra centrum.sk a my onebit.cz
Odpovedať
@pipulkoo prosím Vás ako sa to dá nacvičiť, keď tam je toľko vypisovania, alebo ste to len copy......................a vkladal
Odpovedať
Ahojte, ja som dnes taktiež žiadal. 15:02 mi prišlo potvrdenie žiadosti o vydanie poukážky a 15:14 Vydaná poukažka.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kipsii šikovný, my si to musíme nacvičiť, na koľký krát Vám to vyšlo?
Odpovedať
Nam to dnes vyslo na 1x... vypisovali sme to asi 4 minuty a hned ako sme dali posledny pokyn, uz neviem co tam bolo potvrdit...Alebo ziadat tak nam hned prisiel potvrdzujuci email...ale boli to riadne stresy
Odpovedať
@peeco prečo píšete asi, keď na potvrdzujúcom mailu máte napísané kedy ste vyplnili formulár, lebo 4 minúty sa mi zdá dlho.
Odpovedať
Mne sa paci ako ste pristupili na tu blaznivu hru statu....tipovacka 2-3x do roka a to nadsenie......nezda sa Vam to chore.?mna by zaujimalo ako sa asi na tom zabavaju na druhej strane.....
Odpovedať
@daralbajda ked si za vodou tak sa vysmievaš tým čo potrebuju rátať každé euto a aj tá dotácia pomôže.
Odpovedať
@fural neviem, ja som tu viackrát čítal, že niekomu dali ponuku bez dotácie nižšiu ako s dotáciou. Každý hľadá každé euro. A za vodou nebude normálny človek nikdy... To by som musel vstúpiť do politiky..Nikomu sa nevysmievam, ja vidím chybu v štáte.. Ak niečo niekomu patrí tak nech to dostane, mal by to byt záujem štátu aby sa šetril energia...
Odpovedať
Profilova fotka
@bobo62 Ja som to vcera stihla na prvy krat a urcite odporucam vopred si pripravit odpovede na vyplnanie a potom ich z druhej obrazovky kopirovat do formulara, taktiez si prejst, ktore policka zaskrtnut, ktore v poradi je v zozname vase tepelne cerpadlo atd. Do troch minut som uz mala potvrdeny mail.
Odpovedať
@ronicka prosím vás, ako sa dostanem k tomu aby som zistila kde je to naše čerpadlo?
Odpovedať
Profilova fotka
@bobo62 https://zelenadomacnostiam.sk/sk/zari... v kolonke na stiahnutie mate excel so zariadeniami, v poslednej zalozke su tepelne cerpadla, vyhladajte si vasho vyrobcu a jeho zariadenia - vo formulari su v rovnakom poradi
Odpovedať
Profilova fotka
@bobo62 nic ta nesmie zaskocit. Proste musis vediet na ktorej strane co budes vypisovat a to musi byt bleskovka. Kopirovacky zdrzuju. Rychlejsie to napisem, ako prekliknem niekde, kde to musim skopirovat a potom prilepit. Ked nebudes musiet rozmyslat nad kolonkou, ze co tam napisat a len to tam nasvacas, tak to das. Treba si nastudovat viackrat ten navod
Odpovedať
Profilova fotka
@daralbajda myslis ze stat chce setrit energiu? :-D cim viac eurofondov sa sem naleje, tym viac si z nich niekto uleje. Uz 30 rokov nikoho v tomto state nezaujima nic ine, okrem rozkradania statnych penazi. A za dalsie, cim viac penazi sa kruti, tym viac dani ide zas len do tych vackov :-) Je to banda zlodejov
Odpovedať
Prosím Vás ,kde sa to dá natrénovať?Alebo sa to dá len keď je otvorené okno?Dakujem
Odpovedať
@suso "natrénovať" sa nedá, formulár je aktívny len v čase spustenia ďalšieho kola. Ale je k dispozícii manuál, ktorý je veľmi prehľadný. Ja som mala všetko pripravené, vyplnené do dvoch minút, potvrdzovací mail mi prišiel obratom, takže som to stihla .
Odpovedať
My sme tiež podávali v utorok žiadosť o dotáciu, všetko prebehlo hladko. Vyplnené som mala do 5-tich minút, najviac som sa zdržala výberom konkrétneho typu tepelného čerpadla. Ja som si napríklad nacvičovala pár minút predtým vo Worde to čo potrebujem vypísať. Potvrdzovaci mail prišiel obratom a potvrdenie o vydaní poukážky sme mali asi do polhodiny.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
ako hodnotíte nový spôsob rozdelovania dotácii?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
nová správa na stranke Zelená domácnostiam https://zelenadomacnostiam.sk/aktuali...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@fural zdravim vas, neviete kedy budu spustene dalie dotacie? striehnem na to uz stvrty tyzden :-/
Odpovedať
Rozdiel medzi zelenou dotáciou a obnov som napríklad v prípade TČ je aký? Čo sa vyplati?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?