Cena teplovodne podlahove kurenie + plynovy kondenzacny kotol, instalacia vody, elektrika 2016

Prosim podelite sa so mnou niekto kolko ste v tomto roku platili za teplovodne podlahove kurenie + plynovy kondenzacny kotol, instalacia vody, elektrika - remesla rodinny dom? Robim si priblizny rozpocet (max-min) na dom a chcem vediet ako sa ceny pohybuju. Bude dobre ak zadate aj m2 uzitkovej plochy domu. Videla som vela takychto otazok ale vsetko su ceny z pred 5 rokov. Predpokladam ze sa to uz menilo. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@petra7825 nebolo by lepsie keby si napisala plochu a velkost domu? nech ti pisu ludia len s podobnymi vymerami..inak si nebudes vediet urobit predstavu o cene... neda sa povedat ze polovicna vymera polovicne naklady...
Odpovedať
@richard71 napisala som to tak vseobecne a budem rada ak to tam ucastnici statistiky :) vyplnia aby to mozno pomohlo aj inym. U mna sa jedna o 118 m2 uzitkovej ploch - bungalov obyvany len na prizemi.
Odpovedať
Profilova fotka
@petra7825 ja mam ciastocne poschodovy 140m2 podlahovka+poter - 7000e voda/odpad - 1800e elektrika - 5000e kond kotol + instalacia 3000e ceny +-
Odpovedať
@petra7825 dom s rozlohou 120m2 voda, plyn, kanalizácia , podlahové kurenie so zonovou reguláciou, s kondenzacným kotlom cca 10 000EUR vrátane kompletáže, bez poteru.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?