BIOKRBY - skúsenosť

Dobrý deň, Chcela by som a opýtať na vašu skúsenosť s BIOKRBOM. Uvažujeme nad kúpou do nášho rodinného domu . Prosím vás o vašu skúsenosť, pozitíva a negatíva. Ďakujem vopred za vašu odpoveď. 🥰
Odpovedať
@kikus872 máme 3 horakovy. Vyuzivame fakt malo. Na jeseň nám to stačí na vytopenie obývačky ale je to skôr imigovka. 1L rozlejem do 3 horakov a je to tak na max na 4 hodinky. Samozrejme podľa plamene ktorý sa dá regulovať.
Odpovedať
Krstna maju a podla mna aj podla nich zbytocnost. Ked kuria tak potom musia aj vyvetrat, takze efekt na kurenie pomaly ziadny, mozno niekomu to staci na pocit, atmosferu, ale teda ja by som to radsej ozelela.
Odpovedať
@luckapuc @fugas20 Ďakujem vám z info . Aj som si myslela že to bude zbytočnosť, nevyužité. Ďakujem
Odpovedať
ahoj, mali sme v byte...obložený bielym kameňom..pretože pre mňa krb "musí byť"...a prvé čo máme v nedokončenom dome je krb...ale bol skôr súčasťou obývačky, imidžovka..ale staval som ho sám a bol som na neho hrdý...samozrejme o kúrení krbom sa nedalo hovoriť...ale bol super.. =-)
Odpovedať
U nas funguje raz za tyzden,ked chceme rychlo pocit tepla.Samozrejme potom vyvetrat,takze iba chvilkova romantika
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?