Ako sa vám osvedčil biokrb?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, zisťujem názory na bio krby a tiež hľadám firmu s dobrými referenciami, ktorá ich ponúka. Máte ho doma? Ako sa vám osvedčil? dokáže vyhriať izbu? Využívate ho, alebo je len na okrasu? Ďakujem za všetky príspevky ;-)
Odpovedať
som spokojna, malo ho vyuzivam, skor sviatocne, vsetko v pohode :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
myslíte ,že takýto menší biokrb http://najbiokrby.sk/biokrb-tristar/ je dobrou variantou? Ako je to s vetraním pri takomto biokrbe? o akej výhrevnosti sa vieme baviť?
Odpovedať
mali sme ho, sklo sa samovolne rozletelo po celej izbe!!! najznamejsia slovenska firma, ktora ho ponuka, krasne ospevuje svoje vyrobky, ked ich predava :-) ked nastal problem (myslim ze dost zavazny!), reakcia nie je ziadna:-) povazujem za nebezpecny
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@ludo65 kde sa da pozriet ten bezpecnostny test biokrbov? dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Orientačná cena "vykurovania" biokrbom. Biokrb - 0,337 Eur/KWh Drevo - 0,0213 Eur/KWh Tiež som to chcel riešiť.. Ale skôr by to dopadlo ako drahý gýč.. Pustím pár krát a potom už zapadne prachom
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte,viete mi poradit,do coho osadit biokrb? Mame ho navrhnuty vo vizualuzacke,ta biela stena moze byt zo sadrokartonu? Ci murovana?
Odpovedať
Profilova fotka
Takto to mame planovane
Odpovedať
Profilova fotka
@mravvcek Aby to takto vypadalo treba spraviť krbovú vložku, do ktorého je možné esteticky vložiť biokrb. Túto vložku následne je možné pekne obmurovať. Obmurovku kvôli teplote neodporúčam zo sadrokartónu.
Odpovedať
Profilova fotka
@mravvcek vážne chcete tak veľké ohnisko vykurovať bioalkoholom? V reprezentatívnych priestoroch luxusného hotela, to beriem... No v obývačke rodinného domu, to je ako chodiť s autom Hummer denne na nákupy. ;-) Skúste radšej komín a normálny krb, prípadne možnosť plynového krbu :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Ahojte, robili ste niekto obostavbu biokrbu? Chceme si na dotvorenie atmosféry v obývačke spraviť biokrb a obmurovať ho aby imitoval skutočný krb... ide mi o to, či niekto dával tie menšie biokrby a vešal ich na tie izolačné "silca" dosky- teda či majú dostatočnú nosnosť? Chceme eliminovať, nech neohrieva zbytočne stenu za sebou 🙂 zároveň by mal byť šikmo v rohu tak potrebujeme niečo vymurovať na čom bude "visieť" 🙂
Odpovedať
@dai prosím Vás, aký používate vo vašom biokrbe bioalkohol, akú značku? Keď máte nádržku s bioalkoholom s ktorej sa alkohol tankuje, cítite v miestnosti po skončení smrad?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?