Aké kúrenie do bungalovu ? podlahová plocha 114 m

chlapi,poprosím vás,aké by ste dali kúrenie do bungalovu,?podlahová plocha 114 m...ide o okres Zvolen,bez plynovej prípojky,bude to montovaný dom ...za každý názor veĺmi pekne ďakujem...
Odpovedať
@virnik27 zabudol som doplniť že určite chcem mať v dome kachle...práca s drevom mi celkom vonia,pokiaĺ nejde o 30 m na zimu🙂
Odpovedať
@virnik27 dom by mal byť A1...aspoň tak hovoril projektant...ide o montovaný dom ktorý budú montovať chlapi z oravy....nechcem konkrétne menovať...
Odpovedať
@peter2505 len si daj pozor, ze ked zvolis za zdroj pevne palivo aby si nemal 114 m2 minus kotolna 20m2 :) do montovaneho domu to akosi nepasuje a este ked je maly... neviem no asi len to TC ostava...
Odpovedať
@peter2505 S drevom je len ostara, navyse v malom dome a na juhu... Ak das kachle tak Ti to prejde a porozmyslaj nad kurenim klimatizaciou, najdes tu na fore o tom vela.
Odpovedať
Profilova fotka
@peter2505 radsej kachle, s drevom je dost roboty. Aj ked nechapem, preco to nema elektricke kurenie? Nie je tam taka moznost?
Odpovedať
Novy dom a kachle? Drevo? To preco? To by som vobec nechcel v dnesnej dobe, ako su starsie domy, ktore maju plyn normalne a aj krby na zimu, ale to je proste zauzivane a dom ma 100 rokov. Ale novy dom takto? Vobec!
Odpovedať
@kejsix dom bude realizovaný v okr.Zvolen...v dedine 460 m.n.m....chcel by som krbové kachle a samozrejme aj podlahové el.kúrenie....
Odpovedať
@fruko5 ...áno,plánujem tam dať el.podlahové kúrenie + tie krbové kachle...aj keď v regulatíve sa skór odporúča TČ...na druhej strane tu zase čítam že návratnosť TČ pri montovanom dome je na dlhé roky...naozaj je to ťažké rozhodovanie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?