Menu Forum

Vanova bateria GROHE GROHTHERM 2000

7. mar 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
miandre
Registrovala sa 7. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 11 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
miandre
Registrovala sa 7. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 11 príspevkov. Okres Bratislava.
 Ahojte,
mate niekto skusenosti s touto vanovou bateriou?
Aku umyvadlovu bateriu pre umyvadlo na dosku ste k nej ladili prosim?
Dakujem krasne
1. feb 2016 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
blackomt
25
Registroval sa 10. septembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1798 príspevkov. Má 28 priateľov. Okres Martin.
fotoportrét
fotoportrét
blackomt
25
Registroval sa 10. septembra 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1798 príspevkov. Má 28 priateľov. Okres Martin.
 Ahoj aj my rozmýšľame nad ňou a už sme si ju aj obzreli. My sme si vybrali k umyvadlam hansgrohe metris.
6. feb 2016 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirenkapalkova
Registrovala sa 29. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 105 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
mirenkapalkova
Registrovala sa 29. júna 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 105 príspevkov. Okres Považská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    okres Považská Bystrica
 ahojte,má niekto tu bateriu,či nie?Dizajnovo sa mi páči,len je dost drahá....
27. mar 2016 o 18:47  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
meteska
24
Registrovala sa 10. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
meteska
24
Registrovala sa 10. júla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 69 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
 @mirenkapalkova Ahoj, aj my sme si ju vybrali. Včera sme ju už chceli kúpiť, ale nemali ju skladom, budúci týždeň im má prísť. Syn sa na ňu veľmi teší, a aj ja som zvedavá, či je dobrá za tie peniaze. Vy ste si ju teda kúpili? ako si s ňou spokojná?
7. mar o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
ivan_pk
Registroval sa 4. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 192 príspevkov. Pezinok, okres Pezinok.
fotoportrét
fotoportrét
ivan_pk
Registroval sa 4. septembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 192 príspevkov. Pezinok, okres Pezinok.
 @miandre mne sa tiež páčila, nakoniec som kúpil inú od grohe a som rád, lebo máme tvrdú vodu a každý deň leštiť tie veľké plochy je jej nevýhoda
7. mar o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
meteska
24
fotoportrét
fotoportrét
meteska
24
 @ivan_pk Na toto mám argument emoticon treba nainštalovať zmäkčovač do šachty k vodomeru, a je to. Ošetrí sa všetko - batérie, vodovodné rúrky, práčka, menšia tvorba vodného kameňa v záchode, atď... Zatiaľ to ešte nemáme, takže áno, batériu v sprche treba čistiť, ale myslím, že je jedno, či je väčšia alebo menšia. Čistiť treba všetko, kde sa púšťa voda. Aj obklad v sprch. kúte.
7. mar o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blackomt
25
fotoportrét
fotoportrét
blackomt
25
 @meteska
Máme ju 2roky a je super. Vôbec neľutujem. Milujem ju emoticon
7. mar o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majsterdreva
Registroval sa 24. septembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 393 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
majsterdreva
Registroval sa 24. septembra 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 393 príspevkov.
 je to velmi dobra bateria aj s tou polickou
7. mar o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to