Vanova bateria GROHE GROHTHERM 2000

Ahojte, mate niekto skusenosti s touto vanovou bateriou? Aku umyvadlovu bateriu pre umyvadlo na dosku ste k nej ladili prosim? Dakujem krasne
Odpovedať
Ahoj aj my rozmýšľame nad ňou a už sme si ju aj obzreli. My sme si vybrali k umyvadlam hansgrohe metris.
Odpovedať
ahojte,má niekto tu bateriu,či nie?Dizajnovo sa mi páči,len je dost drahá....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@mirenkapalkova Ahoj, aj my sme si ju vybrali. Včera sme ju už chceli kúpiť, ale nemali ju skladom, budúci týždeň im má prísť. Syn sa na ňu veľmi teší, a aj ja som zvedavá, či je dobrá za tie peniaze. Vy ste si ju teda kúpili? ako si s ňou spokojná?
Odpovedať
@miandre mne sa tiež páčila, nakoniec som kúpil inú od grohe a som rád, lebo máme tvrdú vodu a každý deň leštiť tie veľké plochy je jej nevýhoda
Odpovedať
@ivan_pk Na toto mám argument ;-) treba nainštalovať zmäkčovač do šachty k vodomeru, a je to. Ošetrí sa všetko - batérie, vodovodné rúrky, práčka, menšia tvorba vodného kameňa v záchode, atď... Zatiaľ to ešte nemáme, takže áno, batériu v sprche treba čistiť, ale myslím, že je jedno, či je väčšia alebo menšia. Čistiť treba všetko, kde sa púšťa voda. Aj obklad v sprch. kúte.
Odpovedať
@meteska Máme ju 2roky a je super. Vôbec neľutujem. Milujem ju :-D
Odpovedať
je to velmi dobra bateria aj s tou polickou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?