Úsporná sprchová hlavica

30. máj 201920

Pokiaľ niekto má tip na úspornú sprchovú hlavicu, ktorá však má dostatočný tlak vody (radšej viac než menej), prosím, dajte vedieť. Nechcem kupovať pokus-omyl a vyhadzovať do koša letné dažde, čo by som si mohla kúpiť.

 • @franz666  ja som kupila pred par rokmi nejaku 5polohovu cesku, znacku neviem, ale draha nebola, zato sa ani nezaniesla a podla mna ma slusny aj prietok aj tlak

 • Po niekoľkých kusoch rôznych nastaviteľných hlavíc ktoré časom zaniesol kameň /máme veľmi tvrdú vodu/ napriek silikonovým dierkam kupujem obyčajnú o priemere asi 9 cm s 3 cm dierou v strede za 4eurá z čínaku ,predávali ju aj v tescu,ale už som ju tam dávno nevidel. Tiež má dierky silikónové,ale vydrží tak 2-3 roky,potom ju vyšmarím a kúpim novú. Je plastová ,pochrómovaná,super naširoko rozprašuje,je ľahučká a účelná...

Pridaj príspevok

  Nenašli ste čo ste hľadali?

  hľadať len v názvoch tém
  Odporúčaní dodávatelia
  Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

  Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
  Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
  Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
  Články od našich partnerov
  Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
  Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
  Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
  Archív článkov od partnerov