Umyvadlova misa na doske - skusenosti

Dobry den, mate niekto umyvadlovu misu umiestnenu na doske?Je to prakticke?Dakujem
Odpovedať
Ja mam a nevidim problem. Vela ludi ma odhovaralo, ale fungujeme takto 3 roky. Mozno ked mas male umyvadlo, tak vsade voda prska. Ale my mame vacsie, a aj dcera ked bola babo som jej v nom zadok oplachovala a nic sa neznicilo
Odpovedať
@zuzcek1988 Ake mate prosim velke umyvadlo?Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Hlavne ta doska musi byt pracovna doska aka sa pouziva v kuchyni.. ta vydrzii.
Odpovedať
@sajmoonka 58×38 ma umyvadlo a doska mame obycajnu z ikei, co sa davaju na pisaci stol, nie kuchynsku. A nieje na tej doske ani jeden fliacik, po 3 rokoch pouzivania
Odpovedať
Profilova fotka
Máme také umyvadlo na desku a jsme spokojení, neměnila bych - a udržovat se musí vše ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
mali sme na drev. doske cca5ť rokov, naprskane vsade + prach....stale cistit zatecence na doske, z vody flaky. za mna nie. ale je pravda, že keby bola plocha napr. z umeleho kamena tak ok. a tiez sme v nich babatkam umývali zadok :-) . teraz nove mam uplne ine. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@zuzcek1988 Dobry den, prepacte, ze takto sukromne vam pisem,no pridavali ste fotku umyvaduel na doske v kupelni v jednej diskusii. Rada by som sa informovala, ci ste davali nejaky silikon medzi umyvadlo a dosku a ak ano akej farbe? Mame nieco podobne a vodar ma presviedca na biely alebo priesvitny. Dakujem za info.
Odpovedať
@roxy21 zdravím, mame tam biely silikón, ale čo ja viem či je tam nevyhnutný ....asi by to bolo v poriadku aj bez neho. Umývadlo je dosť hlboké a široké, nestáva sa že by z neho stekala voda
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?